Spoločnosť Apple predstavila prvý iPhone ešte v roku 2007, keď odštartovala revolúciu v technologickom priemysle. Mnohí ľudia to nevedia, no toto zariadenie sa v čase uvedenia na trh spoliehalo ešte na operačný systém iPhone OS 1, ktorý bol predchodcom iOS. Trvalo dokonca až do roku 2010, kým Apple tento softvér premenoval. Stalo sa tak pri premiére iPhonu 4, ktorý bol ikonický svojim dizajnom aj špičkovou výbavou.

Pamätníci, ktorí sú fanúšikmi spoločnosti Apple vedia, že táto firma sa vždy snažila o to, aby sa používatelia spoliehali prevažne na jej vlastné zvonenia. Áno, existovali spôsoby, pomocou ktorých ste si vedeli do zariadenia nahrať vlastnú skladbu a následne ju použiť ako svoje zvonenie. Dajte si však ruku na srdce, koľko z vás to reálne urobilo.

Prvý iPhone mal 25 zvonení 

V prvom iPhone bolo dokopy 25 vyzváňacích tónov, pričom niektoré sa uchytili a používajú sa dodnes. Pekným príkladom je napríklad Marimba alebo Blues.

Pre tých čo si ich chcú pripomenúť je k dispozícii následne video, ktoré vám ich jedno po druhom prehrá. Máme však ešte jednu dobrú správu, ktorá vás určite poteší. Nižšie nájdete návod, ako tieto zvonenia vo vašom iPhone oživiť.

NÁVOD: Ako zapnúť staré zvonenia v iPhone

Pokiaľ sa vám ikonické zvonenia páčia a chceli by ste sa ku ním vrátiť, máme pre vás dobrú správu. Už roky ich totiž máte v iPhone a zrejme o tom ani neviete.

Aj keď je pravda, že spoločnosť Apple ponuku zvonení čas od času obmieňa, tie ikonické sú trochu skryté v časti Nastavenia > Zvuky a haptika > Zvonenie > Klasické (musíte prejsť úplne na spodok ponuky).

Teraz sa môžete vrátiť ku svojim obľúbeným, roky zabudnutým zvoneniam, ktoré ste používali naposledy možno aj pred desiatimi rokmi.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zločinci zneužívajú AirTag na to, aby vám ukradli auto. Takto to robia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -