O príchode nového iPadu Pro sme v poslednej dobe počuli relatívne veľké množstvo informácií. Tie naznačovali, že nový iPad Pro sa začne vyrábať už v prvom štvrťroku 2015. Zdá sa však, že plány sa zmenili. Ming-CHi Kuo, ktorý patrí medzi renomovaných analytikov tvrdí, že výroba nastane až v druhom štvrťroku. Pozrite sa prečo!

Dostupnosť dielov

Na to aby sa mohli začať vyrábať „obrie“ iPady je samozrejme potrebné mať po ruke niektoré komponenty. Hádam tým najdôležitejší alebo lepšie povedané najproblematickejším je 12,9″, respektíve 12,2″ displej, ktorého výroba taktiež chvíľu potrvá. V novom iPade Pro by sme však mali vidieť nové IGZO displeje, vďaka ktorým by mal disponovať naozaj vysokým rozlíšením, skvelou sýtosťou farieb a taktiež okamžitou reakciou.

ipad-pro-rumors-taiwanese-supplier-quanta-will-produce-12-9-ipads-next-year-iwatch-devices-also-join-in

Reproduktory

Druhou novinkou, ktorú by mal ponúknuť iPad Pro by mali byť reproduktory, ktoré by sa mali nachádzať okrem klasického spodného miesta, pri Lightning konektore aj na hornej časti iPadu. Za následok ba to malo mať omnoho kvalitnejší zvuk a teda aj zážitok z nového iPadu Pro!

iPad-pro-concept-Ramotion-dynamics-white-background

Prečítajte si tiež  Ako dopadla reklamácia nesprávneho kábla v balení iPhonu 11 Pro Max? Prekvapí vás to!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.