Dátum predstavenia iPhonu 6 sa čoraz viac blíži a s ním aj nespočetné množstvo makiet či renderov. SpiGen, relatívne známa firma, ktorá vyrába kryty aj pre jablkové telefóny ukázala dizajn iPhonu 6!

Duálna led dióda

Na posledných renderoch, ktoré sme vám priniesli bola skutočne vydarená vizualizácia iPhonu 6. V podstate na nej všetko sedelo tak, ako sa podľa uniknutých informácií hovorilo. Jedna vec však množstvu ľudí vŕtala hlavou. Prečo nový iPhone nemá duálnu led diódu? Práve tú Apple predstavilo v septembri minulého roka v iPhone 5S. Na týchto renderoch spoločnosti SpiGen sa však telefón aj so spomínanou duálnou led diódov ukazuje v plnej kráse, a tak je dosť možné, že ho tak uvidíme aj pri jeho predstavení!

61Z3BUidUDL._SL1000_
iPhone 6 možno skutočne prinesie duálnu led diódu! – svetapple.sk

“Power Button” na boku

Ďalšou zaujímavosťou je aj fakt, že tlačidlo “Power Button” dostáva nové miesto. Ide pritom o logickú zmenu keďže iPhone 6 má ponúknuť väčší displej a s ním samozrejme aj väčšie telo. Z dôvodu ergonómie teda chápeme novú polohu tlačidla. Bolo by dosť nepohodlné, keby ostalo na vrchu telefónu. No nie?

Na záver by som už len dodal, že pokiaľ sa lepšie pozrieme, na telefóne je možne vidieť zakrivený displej či celkové zaoblenie hliníkového šasi. Ďalšou zaujímavosťou je aj fakt, že táto spoločnosť ukázala finálnu podobu Galaxy S5 ešte pred jeho predstavením a na vzdory prekvapenia, trafila! Všetko sa však ukáže až v následujúcich mesiacoch počas, ktorých budeme netrpezlivo čakať a informovať o všetkom, čo sa okolo pripravovaného iPhonu deje!

spigen-iphone-6
Kryty sa dajú objednať za 6,99$ cez amazone – svetapple.sk

zdroj:trustedreviews.comdigitalspy.co.uk

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here