Vyšiel iOS 8.4!

0
iOS 8.4 - svetapple.sk

Tak, ako sme už avizovali, spoločnosť Apple vypustila do sveta úplne novú aktualizáciu operačného systému iOS 8. Po dlhom testovaní u vývojárov bola verzia 8.4 natoľko dokonalá, že ju spoločnosť mohla sprístupniť aj pre teba a okrem noviniek ako napríklad Apple Music prináša aj niekoľko iných vychytávok. Pozri sa na ne spolu s nami! 

iOS 8.4

Spoločnosť Apple dnes po dlhých mesiacoch testovania predstavila aktualizáciu iOS 8.4, ktorá konečne prináša niekoľko zásadných zmien ako aj novú hudobnú službu Apple Music, na ktorú sme všetci tak netrpezlivo čakali. Novinka prináša úplne vynovenú aplikáciu Hudba, ktorá dostala naozaj veľké zmeny a jej dizajn pôsobí omnoho modernejšie ako kedykoľvek predtým. Okrem iného tu však zmizli aj všetky chyby, ktoré súviseli s aplikáciou „Správy“, ktorá po obdržaní istého textu často krát spadla, či dokonca reštartovala celé zariadenie.

Apple v novej aplikácii myslel aj na aplikáciu iBooks, ktorá po novom ponúka čítanie audiokníh, čo do teraz bolo možné jedine v aplikácii „Hudba“, a samozrejme niekoľko noviniek spojených s počúvaním daných kníh. Apple teda nemyslelo na opravu bugov a chýb ale taktiež na vylepšenie aplikácií, ktoré používatelia až tak moc nepoužívajú.

iOS 8.4 hudba - svetapple.sk

iOS 8.4 hudba – svetapple.sk

Vďaka iOS 8.4 bude možné konečne vyskúšať novú hudobnú službu Apple Music, ktorá prišla na svet taktiež počas dnešného dňa. Apple si za prvé 3 mesiace nebude pýtať absolútne nič, no potom už bude služba spoplatnená. iOS 8.4 teda priniesol viacmenej tri zásadné zmeny a jedno zásadné vylepšenie, ak by sa však objavilo niečo, čo používatelia zaznamenali počas posledných dní, určite ťa budeme informovať!

Apple Music - svetapple.sk

Apple Music – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk