Tohtoročná ponuka vlajkových lodí od spoločnosti Apple bude začínať na iPhone 12 s 5,4″ displejom. Zariadenie poskytne veľmi kompaktné rozmery, výkonný procesor a v neposlednom rade aj kvalitný OLED displej. Aké veľké bude v realite? Vďaka následujúcim odkazom si to môžete vyskúšať na vlastnej koži.

Vyskúšajte si, aký bude veľký iPhone 12 s 5,4″

Pokiaľ sa úniky stanú skutočnosťou, hrdo môžeme prehlásiť, že spoločnosť Apple trafila “klinček po hlavičke”. Základný iPhone 12 s 5,4″ displejom môže byť totálny “must-have” produkt. Poskytne všetko, po čom fanúšikovia značky už dlhé roky volajú.

- Reklama -

Tým najdôležitejším sú samozrejme rozmery. Novinka má byť niečím medzi iPhonom SE 2. generácie a iPhonom SE 1. generácie. Ovládanie zvládnete aj v jednej ruke.

Apple sa rozhodlo, že toto zariadenie nebude vybavené LCD displejom. Na miesto toho sem osadí úspornejší a modernejší OLED panel. Ten zabezpečí okrem iného aj elimináciu hrubých rámikov, ktoré má dnes iPhone 11 (zatiaľ čo iPhone 11 Pro nie).

Uhlopriečka bude tak akurát. Napriek veľmi príjemným rozmerom celého zariadenia si displej ponechá dosť veľkú plochu. Vyskúšať si to môžete vďaka dnešnému článku aj na vašom vlastnom zariadení. Stačí, keď kliknete na odkaz a stranu (kde sa má zobraziť) z tejto ponuky:

  • Pokiaľ máte – iPhone 11 alebo iPhone XR (6,1″): Vľavo, Vpravo
  • Pokiaľ máte – iPhone 11 Pro, iPhone XS alebo iPhone XS (5,8″): Vľavo, Vpravo
  • Pokiaľ máte – iPhone 11 Pro Max alebo iPhone XS Max (6,5″): Vľavo, Vpravo

Za nás sú rozmery veľmi príjemné a už sa nevieme dočkať na to, ako si novinku vyskúšame v rámci recenzie aj na vlastnej koži. Základný iPhone 12 bude mať čo ponúknuť aj po stránke technológií.

Tešiť sa môžeme napríklad na extrémne výkonný procesor Apple A14 Bionic, 4GB operačnej pamäte RAM, 2 fotoaparáty na zadnej strane, rýchlejšie nabíjanie či 5G konektivitu. Bude toho skrátka mnoho. Prvé kusy by sa mali dostať do predaja už v priebehu októbra 2020. Tešíte sa?

zdroj

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.