Recenzia: Everalbum

0

Everalbum 1.0 je tu, avšak verzia aplikácie ťa môže zmiasť, keďže Everalbum nie je novinka. Táto veľká aktualizácia umožní jej používateľom zálohovať všetky fotky zo zariadenia a uvoľniť tak miesto na disku.

Začíname

Everalbum sa zakladá na tom, že tvoje zálohované fotky budú v bezpečí a dobre organizované. Pre používanie musíš v prvom rade povoliť prístup k fotkám a vytvoriť si prístupové heslo, vďaka ktorému budú tvoje fotky viac zabezpečené. Everalbum nezálohuje len fotky z tvojej knižnice fotiek, zálohuje aj fotky z Facebooku či Instagramu. Na domovskej obrazovke aplikácie uvidíš stream fotiek spolu so stavom zálohovania. V časti Albumy budú tvoje fotky automaticky rozdelené, napr. podľa navštíveného miesta alebo dátumu a v časti Fotky sú zobrazené všetky fotky, videá a obľúbené fotky.

Úprava fotiek

Pri zobrazení ľubovolnej fotky a ťuknutí na Edit máš na výber možnosti upravovania fotiek, medzi ktoré patria klasicky známe filtre, úpravy nálepiek, textu, rámčeka, automatickej úpravy, zmena orientácie či orezania, zmeny farby, jasu, odstránenia červených očí, zaostrenia či retušovacieho nástroja.

Nastavenia

V časti Me je zobrazený tvoj profil s prepojenými službami a tlačidlom nastavenia. Veľkosť úložiska pre fotky je neobmedzené a sú zálohované vo veľkosti 1500 pixelov na dlhší rozmer. Aplikácia ponúka lákavé funkcie, dizajn či neobmedzené úložisko. Nevýhodou je vysoká cena za zálohovanie fotiek v plnom rozlíšení.

Hodnotenie: 5/10

[appbox 703177890 appstore ]

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.