Aj napriek tomu, že rok 2015 ešte poriadne nezačal, vo svete iPhonov sa už začínajú objavovať prvé špekulácie ohľadom budúcich generácií tohto zariadenia. Jedným z najväčších prekvapení podľa nich by malo byť predstavenie menšej 4″ verzie iPhonu 6, ktorá by nahradila iPhone 5S. Každopádne, pokiaľ nechcete čakať a dizajn iPhone 6 sa vám páči viac ako ten z iPhonu 5S, kúpte si túto sadu!

Nové šasi

Nejde o žiadnu nálepku ani ochranné púzdra. Ide jednoducho o náhradu vášho šasi iPhonu 5S, ktorý je v dizajnovom štýle iPhonu 6. Už na prvý pohľad môžte vidieť plastové  pásiky či zaoblené hrany. A my musíme povedať, že takáto úprava tela sa nám naozaj páči! Celé to však má jednu nevýhodu!

- Reklama -

Urob si sám

Tou nevýhodou je prestavba alebo lepšie povedané, výmena šasi. Výmena nefunguje tak, že zariadenie zašlete do nejakého servisu, kde vám ho za pár minút-hodín vymenia. Všetko si musíte urobiť ručne a vzhľadom na to, že iPhone 5S v sebe skrýva niekoľko veľmi jemných káblikov a komponentov, nemusí to vždy dopadnúť dobre. Navyše s inštaláciou nového šasi stratíte aj deklarovanú záruku na iPhone od Apple. Ďalšou nevýhodou môže byť aj fakt, že budete mať problém s príslušenstvom. Pokiaľ sa vám to však predsa len zapáčilo a neodradili sme vás od kúpy, celý set stojí presne 57 $ a priletí vám až zo Shenzenu.

Špeciálne šasi - svetapple.sk
Špeciálne šasi – svetapple.sk
Špeciálne šasi - svetapple.sk
Špeciálne šasi – svetapple.sk
Špeciálne šasi - svetapple.sk
Špeciálne šasi – svetapple.skxy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.