Budúce sídlo Applu je skutočne jedna obrovská a rozsiahla stavba, alebo dokonca komplex stavieb. Nájdeme tu napríklad divadlo Steva Jobsa, administratívne budovy, Kiosk pre turistov či hlavný kampus, ktorý pripomína vesmírnu loď. V areáli sa nachádza aj historická storočná drevená budova, ktorú sa Apple rozhodlo zanechať a bude v nej skladovať plody z ovocných stromov, ktoré rastú po celom parku.

Predĺženie?

Ako sa ukazuje aj na samotnom videu, práce na Apple Parku sú stále v plnom prúde a celý komplex ešte nie je dokončený. Navonok už síce všetko stojí na svojom mieste, avšak vo vnútri to nie je až taká ružová záhrada. Napríklad samotné divadlo Steva Jobsa ešte nie je dokončené ani zďaleka, čo môžeme vidieť aj na záberoch. Rovnako tak sú tu aj iné budovy a miesta, ktoré si zaslúžia pozornosť stavbárov či nábytkárov.

- Reklama -

Radi by sme podotkli, že vo videu bude možné vidieť aj spomínanú storočnú budovu, ktorú Apple zachovalo ešte po pôvodnom majiteľovi.

Uvidíme teda, kedy Apple predstaví svoje nové sídlo aj verejnosti bližšie. Nepredpokladáme ale, že to bude trvať už dlho avšak nejaký ten mesiac pozornosti prípadne viac si jednoznačne zaslúži!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here