iPad a MacBook s OLED displejom až v roku 2022

DigiTimes (presnosť 65,1%) dnes zverejnilo rozsiahlu správu, v ktorej tvrdí, že Apple pracuje na nových iPadoch a Macoch so špičkovými OLED displejmi. Tieto zariadenia sa majú ukázať niekedy začiatkom roka 2022, alebo neskôr.

Technologický gigant osadí modernú zobrazovaciu jednotku najprv do 10,9″ iPadu, ktorým môže byť buď iPad Air 5. generácie ale jemne prepracovaný iPad Pro 5. generácie. Výroba zariadenia začne už koncom tohto roka, aby bolo na začiatku 2022 k dispozícii dostatok skladových zásob.

- Reklama -

V tesnej nadväznosti na 10,9″ model získa OLED displej aj špičkový iPad Pro s 12,9-palcovou uhlopriečkou a nasledovať má MacBook Pro 16-17″ a možno aj MacBook Pro 14″, prípadne model Air.

Samotné informácie sú veľmi zaujímavé, nakoľko sa sčasti nezhodujú s doterajšími únikmi. Apple sa podľa nich nemalo pri týchto zariadeniach zameriavať na OLED displej, ale na mini-LED displej, a takisto sme prvé výsledky mali vidieť už v tomto roku.

DigiTimes tieto tvrdenia neodmieta a naopak argumentuje tým, že Apple plánuje používať obe technológie súčasne, pričom na niektoré zariadenia sa hodí jedna a na iné zas druhá. Napíšte nám do komentára, či by sa vám páčil iPad alebo MacBook s OLED displejom. Budeme radi na všetky vaše názory a postrehy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -