Hoci nemá funkcie modelov s označením „Pro“, základný iPhone 15 a iPhone 15 Plus je dostatočne vybavený na to, aby vyhovoval potrebám drvivej väčšiny Slovákov. Možno aj preto je tento model v našich končinách čoraz populárnejší. Pomáha tomu aj veľmi výhodná cena, za ktorú sa dá v tomto období kúpiť.

iPhone 15 dostal jemne zaoblené hrany, no stále sa spolieha na odolný hliníkový rám spolu so sklenenou zadnou časťou (tentokrát už matnou) a displej s úpravou Ceramic Shield. Obrazovka má tiež vysoké rozlíšenie, spolieha sa na technológiu OLED a nechýba jej ani obľúbený Dynamic Island. iPhone 15 navyše používateľa nezahanbí ani v oblasti výkonu. Tento model má extrémne výkonný 4 nm čip A16 bionic, vďaka ktorému funguje rýchlo a bez zaváhaní.

Zaujímavá je tiež cena za iPhone 15. Minuloročný iPhone 14 sa totiž v čase uvedenia na trh predával za 999 € a jeho nástupca prekvapivo zlacnel. Apple si zaň vďaka zmene kurzu eura voči doláru na Slovensku pýta „iba“ 949 € s tým, že vy ho viete získať ešte výhodnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva od 829 €, čo je absolútne vynikajúca cena.

iPhone 15
Zdroj: YouTube / Kyle Erickson (snímka obrazovky)

Netreba pri tom zabúdať, že iPhone 15 / 15 Plus má už USB-C konektor a tiež veľký 3 349 mAh akumulátor s celodennou výdržou na jedno nabitie. Samozrejmosťou je aj špičkový kamerový systém či fotoaparát s rozlíšením až 48 Mpx, na ktorý budete schopní zachytiť aj tie najjemnejšie detaily.

Iste, iPhone 15 ešte stále nie je vlajkovou loďou ponuky, no taktiež ho môžete získať o stovky eur lacnejšie, ako prémiovú verziu „Pro“. A je síce pravda, že v ňom budú chýbať niektoré funkcie no na druhej strane si nalejme čistého víne, koľko ľudí je schopných fotiť do RAW, natáčať na LOG či využívať ďalšie špecificke výhody modelov, ktoré sú už určene vyslovene pre profesionálov.

Ak si toto všetko dokážete odpustiť, iPhone 15 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 829 € a my vám garantujeme, že s ním budete veľmi spokojní. Z nášho pohľadu je práve toto ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 nebude mať klasické sklo na zadnej strane. Bude matné.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -