Spoločnosť Apple by mohla už počas následujúcich dvoch týždňov predstaviť úplne novú vlajkovú loď iPhone 6S a iPhone 6S Plus, ktorý ponúkne omnoho vyšší výkon či iné vychytavky a vylepšenia. Vo veľkom sa šepká napríklad o Force Touch či fotoaparáte, ktorý bude mať rozlíšenie až 12 megapixelov. Vďaka istému manažérovi China Telekom vieme, že iPhone tieto novinky skutočne ponúkne!

Force Touch a fotoaparát

Čínsky trh je v súčasnosti pre Apple minimálne tak podstatný ako trh Európsky či Americký pretože sa na ňom predáva tretina zariadení z celej produkcie a to ho spoločnosť ešte ani zďaleka naplno neobsadila. Minulý rok sa však vďaka Čínskemu trhu podarilo pred predstavením nových iPhonov prezradiť, že skutočne ponúknu väčšie displeje a tento rok unikla taktiež veľmi dôležitá informácia. Nový iPhone má totiž ponúknuť 12 megapixelový fotoaparát či technológiu Force Touch. Potvrdil to aj manažér sociálnych sieti spoločnosti China Telekom.

- Reklama -

Zdá sa, že manažér sociálnych sieti China Telekom si zavaril na poriadny problém. Len pár dní pred predstavením nového iPhonu totiž omylom prezradil, že ponúkne technológiu Force Touch či vylepšený fotoaparát. Dokonca sa mu podarilo prezradiť aj to, že nový iPhone skutočne ponúkne 2GB pamäte RAM.

Prečítaj si tiež: iPhone s baterkou na týždeň? Existuje aj prototyp!

Táto informácia nás samozrejme všetkých zaujala a ako redakcia sme sa pokúšali dopátrať k tomu, čo vlastne manažér sociálnych sieti vypustil do sveta, ale na naše nešťastie sme presne nezistili či šlo o fotografiu, status alebo video. Na veci to však nemení nič, keďže správu zaznamenali aj také svetové média ako napríklad techtimes.com. Uvidíme teda, čo Apple skutočne predstaví ale asi sa máme na čo tešiť!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.