Spoločnosť Apple vyrába tie najlepšie produkty na svete avšak povedzme si pravdu, vo vývoji svojich smartfónov po stránke technológií tak trochu zaostáva. Nie, že by iPhone nebol moderný, to sa nesnažíme naznačiť ani náhodou, avšak konkurencia má vo svojich smartfónoch omnoho zaujímavejšie veci aj keď častokrát nefungujú úplne tak, ako majú. Nový koncept od Jermaina Smitha ukazuje iPhone 8, ktorý by mohol predbehnúť svoju dobu.

Koncept

Na čo riešiť to, ako bude vyzerať iPhone 6S, načo riešiť to, ako bude vyzerať iPhone 7 či jeho nástupca 7S. Poďme radšej riešiť to, ako bude vyzerať iPhone 8! Jeho vydanie by malo byť naplánované niekedy na rok 2018 a keďže doba vývoja ide neustále míľovými krokmi smerom dopredu, mal by využiť všetky technológie, ktoré budú v roku 2018 úplne bežné. Samozrejme to, ktoré to budú dnes nikto nevie zaručene povedať, avšak Jermaine Smit si to predstavil a túto svoju víziu prerobil do 3D modelu, ktorý nazval ako iPhone 8.

Toto zariadenie má v jeho predstave laserovú klávesnicu či displej na oboch stranách. Malo by byť teda maximálne praktické a svojim dizajnom sa prinavrátiť naspäť ku hranatému dizajnérskemu štýlu, ktorý opustil minulý rok. Či sa tak stane uvidíme až o dva tri roky avšak dovtedy je to určite veľmi pekná predstava! 🙂

Prečítajte si tiež  Čo má spoločné Škoda Superb a pôvodný iPhone z roku 2007? Jednu vec určite
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here