Pokiaľ hľadáte telefón, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť celé roky a vy s nim budete spokojní, iPhone je tým najlepším možným riešením. No a hoci jeho ceny štartujú na astronomických čiastkach, my vám dnes ukážeme predajcu, u ktorého ušetríte. Využiť môžete totiž príjemnú 40 % zľavu a ešte aj dopravu zadarmo.

Reč je samozrejme o spoločnosti iPhonemarket.sk, ktorá pôvodne začínala na českom trhu a za niekoľko rokov si vybudovala perfektné renomé.

Teraz si jej produkty už môžete kúpiť aj na Slovensku a čo je lepšie, aktuálne na jej internetových stránkach prebieha akcia s názvom „Mega výpredaj“.

Zľavy, s ktorými ušetríte! 

Ako sme už spomenuli vyššie, smartfóny sú zvýhodnené v rôznych čiastkach až na úrovni 40 %, čo nie je málo. Ak napríklad zháňate stále dostatočne výkonný iPhone 8 (4,7″) so 64 GB úložiskom, v dobrom stave ho na stránkach iPhonemarketu nájdete už za 216,00 €!

Pre tých, ktorí sú o niečo náročnejší a hľadajú modernejšie zariadenie za rozumnú cenu je tu iPhone 11 (6,1″) so 64 GB pamäťou, ktorý začína na sume 431,00 €.

No a pre absolútnych „fajnšmekrov“ je k dispozícii aj modernejší iPhone 12 (6,1″) so 64 GB úložiskom, ktorý si môžete zaobstarať za 588,00 €. Veríme, že si tu každý nájdete to svoje.

Nekupujete mačku vo vreci! 

Pokiaľ sa chcete dozvedieť o spoločnosti iPhonemarket.sk niečo viac, prečítajte si tento článok, v ktorom nájdete všetko čo potrebujete vedieť.

My len pripomenieme, že okrem dopravy zadarmo získate na každé zo zariadení aj 12 mesačnú záruku, v rámci ktorej vám ho v prípade poruchy opravia, vymenia alebo vám vrátia peniaze.

Môžete mať teda istotu, že nekupujete mačku vo vreci. Garantuje vám to tiež možnosť vrátenia tovaru do 14 dní od zakúpenia. Nezabúdajte ale, že akciu Mega výpredaj budete môcť využiť len do konca januára 2022. Tak sa teda poponáhľajte.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro je kvôli prehrievaniu totálne nepoužiteľný: Apple to zrejme nemá ako opraviť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTlačová správa
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.