Apple pridalo ešte minulý rok do svojho farebného portfólia zlatú farbu, ktorá sa nazýva „Champagne Gold“. Ide však len o zlatú farbu a nie pravé zlato, preto je cena takýchto zariadení rovnaká, ako u ostatných dvoch farebných vyhotovení. Na svete je však množstvo rôznych ľudí, ktorí si potrpia na luxus a radi dajú najavo výšku svojho bankového konta formou zlatého doplnku. Práve takým by mohol byť aj iPad Air druhej generácie, nemyslíte? 

iPad Air 2 z 24-karátového zlata?

Apple iPad Air 2 nepatrí práve medzi najlacnejšie tablety na trhu. Svoju vyššiu cenu však  dokáže dokonalo obhájiť svojim výkonom a fotoaparátom. Pre niekoho je možno cca 500 $ veľa, pre iného zase málo. Práve pre toho, ktorý chce za svoj iPad jednoducho zaplatiť viac, je tu k dispozícií aj zlatý variant, ktorý vytvoril vietnamský klenotník Karalux a namiesto zadného hliníkového šasi tu nájdete 24-karátové zlato! Všetko je to za 1200 $, čo je v porovnaní so základnou 16 GB variantou približne o 700$ viac!

Škoda tej pamäte

Pri pamäti však ešte ostaneme. Každý svoj iPad využívame nejako ináč. Kým niekto ho nevyužije na nič iné, ako na čítanie noviniek po obede v kaviarni, druhý sa na ňom dennodenne hrá. Skrátka sto ľudí, sto chutí. Pokiaľ ste však ochotný zaplatiť 1200 $ za pozlátenú variantu, prečo by ste kupovali len 16 GB. Podľa nás mal klenotník upraviť rovno iPad so 128 GB kapacitou. Za takýto iPad by potencionálny kupec zaplatil približne 1400-1500 $, čo by mu pravdepodobne nerobilo problém!

Tak čo, kupujete? 🙂

zla

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.