Spoločnosť Apple v roku 2022 predstavila nové smartfóny, ktoré priniesli množstvo inovácií krásnom dizajne. Stále aktuálnou vlajkovou loďou ponuky je iPhone 14 Pro Max, ktorého cena vystrelila doslova do astronomických výšin. Vďaka výrazným cenovým zvýhodneniam však na ňom v súčasnosti ušetríte stovky eur. A nákup nebudete ľutovať.

iPhone 14 Pro Max ponúka najmodernejší dizajn spoločnosti Apple spolu s interaktívnym výrezom vo vrchnej časti, ktorý sa nazýva Dynamic Island a skrýva snímač na skenovanie tváre Face ID. Zariadenie má tiež jeden z najlepších displejov na svete po stránke rozlíšenia, kontrastného pomeru, presnosti farieb a tiež variabilnej obnovovacej frekvencie.

Apple v roku 2022 zakomponovalo do iPhonu 14 Pro Max poprvýkrát aj šošovku s vyšším, až 48 Mpx rozlíšením, vďaka čomu môžete zachytávať ešte detailnejšie zábery. Všetky tri fotoaparáty samozrejme prešli vylepšeniami, v rámci ktorých sa napríklad pridal akčný režim so schopnosťou extrémnej stabilizácie obrazu.

Čo sa týka ceny, tá bola v čase uvedenia na trh poriadne vysoká. iPhone 14 Pro Max sa totiž v základnom 128 GB prevedení predával za šialených 1 449 €, čo však neodradilo záujemcov, ktorí ho napriek tomu kupovali ako na bežiacom páse. Silný záujem ale postupne upadá a preto jeho cena klesá. V rámci najlacnejší ponúk na Slovensku dokážete toto zariadenie získať už od 1 155 €, vďaka čomu ušetríte skoro 300 €.

Telefón je za výhodnú cenu dostupný u viacerých predajcov vrátane tých autorizovaných, vďaka čomu si môžete sami vybrať e-shop, ktorý vám najviac vyhovuje.

A ak by vám nestačila základná 128 GB pamäť, kúpite si môžete aj drahšiu 256 GB verziu, ktorú zoženiete takisto v zľave. Jej bežná cena je 1 579 € no po kliknutí na tento odkaz ju zoženiete už od 1 315 €.

Nezabúdajte, že iPhone 14 Pro Max je odborníkmi hodnotený, ako jeden z najlepších smartfónov na svete. Telefón má aj vynikajúcu výdrž batérie, pričom z vlastných skúseností vieme napísať, že aj so zapnutým Always-on displejom vydrží pri bežnom používaní bez problémov 2 dni na jedno nabitie. Mnohí konkurenti by sa mohli učiť!

Nezabudnite na kvalitný kryt. Na Loopi ho kúpite lacno

Loopi banner reklama
REKLAMA

A ak by ste chceli na svoj nový iPhone kvalitný ekologický kryt, ktorý je vyrobený zo pšeničného plastu, pripravte si 9,99 € na stránke Loopi.sk. V ponuke je aj tradičný transparentný kryt za 14,99 €, ktorý patrí medzi najpredávanejšie produkty či tento istý kryt, ktorý je obohatený aj o MagSafe systém. Jeho cena je 19,99 €.

Prečítajte si tiež  55" Hisense 4K TV kúpite extréme lacno: Nechýbajú mu ani Smart funkcie

Veľkou výhodou nákupu na Loopi je, že zákazník môže zaplatiť nielen kartou, ale aj cez Apple Pay. Celý proces je vďaka tomu veľmi rýchly a hlavne bezpečný.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -