Asi nebudeme klamať, keď napíšeme, že iPhone 15 Pro je jeden z najlepších smartfónov súčasnosti. Ma exkluzívny titánový dizajn, ktorý odolá aj vode v rámci normy IP68 a navyše je veľmi kompaktný a ľahký. iPhone 15 Pro má takisto dokonalý displej, špičkové fotoaparáty či extrémne výkonný procesor. Za toto všetko môžete po kliknutí na tento odkaz zaplatiť o stovky eur menej. Získate pri tom zariadenie, ktoré nebudete chcieť pustiť z ruky.

Prakticky všade kam sa pozriete uvidíte prednosti tohto smartfónu. Vpredu je 6,1″ OLED displej s funkciou Always-on či ProMotion (1 Hz – 120 Hz obnovovacia frekvencia). Takisto je tu vysoké rozlíšenie aj jas, výrez pre Face ID s názvom Dynamic Island či úprava Ceramic Shield, ktorá chráni displej pred rozbitím. Ešte viac vás zaujme čip A17 Pro, ktorý je vyrábaný 3 nm procesom, má šesťjadrové CPU aj GPU a 8 GB RAM. Apple doň vložil aj hardvérový ray-tracing. Vo výsledku si vďaka tomu na iPhone 15 Pro môžete zahrať najmodernejšie hry z herných konzolí. Toto vám nikto iný neponúkne.

No a cena? To je tá najpriemernejšia časť. Apple prekvapivo iPhone 15 Pro zlacnil už v čase, keď ho začal predávať. Zatiaľ čo predchodca začínal na 1 299 €, iPhone 15 Pro stále v čase uvedenia na trh iba 1 199 €. Dnes ho ale viete získať v zľavách a cenových zvýhodneniach, vďaka čomu zaň zaplatíte ešte o stovky eur menej. iPhone 15 Pro kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 970 €, čo sa mimoriadne oplatí. Aktuálne je to najmodernejší hardvér od Apple a slúžiť vám vydrží ešte niekoľko dlhých rokov.

iPhone 15 Pro má špičkové fotoaparáty, USB-C aj dlhú výdrž batérie 

iPhone 15 pro
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee (snímka obrazovky)

V iPhone 15 Pro nájdete tri snímače. Zatiaľ čo hlavný má 48 Mpx, ultraširokouhlý a teleobjektív majú po 12 Mpx. Okrem toho je tu LiDAR skener či bezkonkurenčná stabilizácia Sensor-Shift 2. Na iPhone 15 Pro môžete natáčať 4K video pri 60 FPS a telefón podporuje aj režimy LOG, ProRes či ProRAW. Rovnako naň zachytíte spomalené zábery a využiť môžete aj portrétny režim, akčný režim, nočný režim či filmový režim.

Aby toho nebolo málo, iPhone 15 Pro už disponuje aj USB-C konektorom s podporou vysokých rýchlostí a veľkým akumulátorom, vďaka ktorému vydrží fungovať pri menej náročnej prevádzke pokojne aj 2 dni na jedno nabitie. Samozrejmosťou je podpora bezdrôtového nabíjania či MagSafe nabíjania. Ak sa vám teda iPhone 15 Pro páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 970 €, vďaka čomu ušetríte skoro 230 €. Práve toto obdobie je z cenového aj životného hľadiska zariadenia najideálnejšie na jeho nákup. Ešte stále ide o novinku, no dá sa získať za super cenu. A to by bola škoda „prepásnuť“.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2. generácie je v Telekome 7. najpredávanejší smartfón na Slovensku!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -