Ak si chcete zaobstarať veľký, výkonný a prémiovo spracovaný notebook s extrémne dlhou výdržou batérie na jedno nabitie, teraz na to máte fantastickú príležitosť. Obľúbený 15″ MacBook Air s čipom M2 môžete získať v zľave za veľmi výhodnú cenu. Vďaka pokročilému hardvéru ho ocenia aj náročnejší spotrebitelia.

Tento notebook je vybavený kvalitným 15,3″ Retina displejom s vysokým rozlíšením 2 880 × 1 864 pixelov a krásnymi farbami. V jeho vrchnej časti sa dokonca nachádza výrez pre prednú kameru, ktorý je však možné softvérovo skryť. Oveľa zaujímavejšie je to ale pod kapotou. Procesor M2 totiž disponuje osem-jadrovým CPU, desať-jadrovým GPU a 8 GB operačnou pamäťou RAM, ktorá je vďaka technológii SoC ekvivalentom pre 16 GB RAM. MacBook Air 15″ vďaka tomu zvládne strihanie videa, hranie hier či prácu s dokumentami bez akýchkoľvek problémov.

No a cena? Tá je teraz mimoriadne výhodná. Apple tento počítač uviedol na trh len minulý rok a predával ho za 1 599 € s DPH. Táto čiastka je pochopiteľne dosť vysoká a preto určite oceníte cenové zvýhodnenie, ktoré sa po zľave dostalo na výrazne nižšiu úroveň. MacBook Air 15″ kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 1 329 € s DPH, vďaka čomu na jeho nákupe veľmi slušne ušetríte. Nevieme však, dokedy bude táto ponuka platiť a preto ak máte záujem, mali by ste sa poponáhľať.

MacBook Air 15″ sa vyznačuje aj ďalšími skvelými vlastnosťami. Apple v ňom použil až šesť samostatných reproduktorov, ktoré poskytujú kvalitný zvuk pri sledovaní filmov, alebo počúvaní hudby. Počítač má tiež dva USB-C porty doplnené o MagSafe 3 konektor, cez ktorý ho môžete pohodlne nabíjať. Produktivitu podporí aj výborná klávesnica, či prítomnosť veľkého Trackpadu. Na odomykanie potom slúži technológia Touch ID.

Absolútne bezkonkurenčná je aj výdrž batérie. Vďaka veľkému akumulátoru a prítomnosť úsporného ARM procesora zvládne tento počítač fungovať až 18 hodín na jedno nabitie. Samozrejme, ak na ňom budete vykonávať náročnejšie činnosti, počítajte skôr s 10 hodinovou výdržou. Aj tak ide, ale skvelý parameter, na ktorý sa môžete spoľahnúť na cestách, alebo dlhých pracovných stretnutiach. Pokiaľ sa vám teda MacBook Air 15″ páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 1 329 € s DPH. Nezabúdajte ani na to, že počítač si bude veľmi dobre držať svoju cenu, takže ho o pár rokov ešte výhodne predáte. Na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Človek, ktorý sa vo veľkej miere podieľal na vzniku procesora M1 odchádza z Apple do Intelu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -