Ak si chcete zaobstarať jeden z najpredávanejších počítačov na Slovensku od spoločnosti Apple, máme pre vás jeden tip, na ktorom poriadne ušetríte. MacBook Air M2 s 15,3″ displejom ponúka špičkový hardvér aj výkon a zároveň kompaktný a ľahký dizajn. Teraz ho môžete získať po zľave za veľmi nízku cenu, za ktorú by ho bol hriech nekúpiť.

MacBook Air M2 je prvý 15,3″ kompaktný počítač od Apple, ktorý má okrem veľkej uhlopriečky aj vysoké rozlíšenie 2880 x 1864 pixelov, veľmi tenké rámiky s výrezom pre prednú kameru či jas na úrovni 500 nitov. Tešiť sa samozrejme môžete aj na skvelé farby a detaily. Okrem toho má počítač už spomínaný ARM procesor zo série M2, ktorý disponuje 8-jadrovým CPU a až 10-jadrovým GPU. Vďaka tomu zvládne robiť aj náročnejšie procesy, ako grafiku či strihanie videa bez toho, aby sa príliš zahrieval.

Ak vás zaujíma cena, tak tá je v tomto prípade kľúčová. MacBook Air M2 s 15″ displejom sa v čase uvedenia na trh predával za 1 599 € s DPH, čo povedzme si na rovinu nie je málo peňazí. Teraz ho, ale viete kúpiť po kliknutí na tento odkaz už za 1 199 € s DPH, vďaka čomu na ňom ušetríte až 400 €, respektíve 25 %. Nevieme vám, ale garantovať, dokedy bude táto ponuka platiť. Ak teda máte záujem, radšej na nič nečakajte a rovno objednávajte.

MacBook Air 15″ má v porovnaní s menším 13″ modelom výhodu v počte reproduktorov, ktoré nie sú iba štyri, ale dokopy je ich až šesť. Pri počúvaní hudby, práci v rôznych programoch, alebo len pri sledovaní videí vám vďaka tomu poskytne perfektný zvukový zážitok. Poteší vás aj nabíjanie prostredníctvom populárneho MagSafe konektora, či prítomnosť moderných USB-C portov. Fantastická je však výdrž batérie, ktorá dosahuje, a teraz sa podržte, až 18 hodín na jedno nabitie! Konkurencia môže o takýchto číslach iba snívať.

MacBook Air 15″ M2 má v neposlednom rade aj odolnú a veľmi prémiovo pôsobiacu hliníkovú konštrukciu, vďaka ktorej budete mať radosť vždy, keď ho položíte na stôl a začnete na ňom pracovať. Nechýba ani veľký Trackpad či perfektná klávesnica a o odomykanie sa stará snímač odtlačkov prstov Touch ID. Ak sa vám teda tento počítač zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 1 199 € s DPH. Ako sme však napísali vyššie, akcia môže byť časovo obmedzená. Ak teda máte záujem, radšej neváhajte a choďte si ho objednať.

Prečítajte si tiež  Apple po dvoch mesiacoch konečne opravilo chybu na svojom dvojtisícovom monitore Studio Display

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -