Odkedy Apple začal vyrábať vlastné procesory, počítače Mac zažívajú medzi zákazníkmi obrovský úspech. ARM platforma Apple Sillicon im dodáva extrémny výpočtový výkon a Apple do toho v prípade high-end modelov pridal aj špičkový hardvér. Pokiaľ chcete vynikajúci MacBook Pro 16″ s 19-jadrovým procesorom M2 Pro za veľmi výhodnú cenu, mali by ste využiť zľavu, v rámci ktorej ušetríte skoro 900 € u autorizovaného predajcu.

Tento počítač sa začal predávať začiatkom minulého roka a zákazníkovi ponúka okrem iného aj 12-jadrovú GPU, 16 GB RAM či 512 GB interné úložisko. Vďaka tomu na ňom môžete spustiť extrémne náročné procesy bez toho, aby mu to robilo akýkoľvek problém. Prácu vám zjednoduší aj špičkový Liquid Retina XDR displej s podporou 120 Hz obnovovacej frekvencie, kontrastným pomerom 1 000 000:1, jasom až 1 600 nitov či extrémne tenkými rámikmi.

MacBook Pro 16″ s procesorom M2 Pro sa v čase uvedenia na trh predával za poriadne mastných 2 999 € s DPH, avšak dnes je situácia iná. Po kliknutí na tento odkaz ho získate v zľave len za 2 159 € s DPH u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple, vďaka čomu na jeho nákupe ušetríte až 840 €. Tešiť sa môžete až na 22 hodinovú výdrž batérie  či MagSafe 3 konektora a veľa iných vychytávok.

MacBook Pro 16
Zdroj: Unsplash / Bram Van Oost (úprava redakcie)

MacBook Pro 16″ má okrem iného aj aktívne chladenie, vďaka ktorému dosiahne ešte lepší výkon napríklad pri strihaní videa alebo renderovaní 3D objektov. Priepustnosť pamäte dosahuje až 200 GB/s a zákazníkov poteší aj vynikajúca kompatibilita. Je tu Wi-Fi 6E, slot na SDXC kartu, 3x Thunderbolt 4 port či HDMI port. Za zmienku tiež stojí prítomnosť šiestich reproduktorov s podporou priestorového zvuku.

Pre maximálny komfort sem Apple pridal aj vynikajúcu klávesnicu, na ktorej vás bude baviť vaša práca či veľký TrackPad, s ktorým sa vám bude pohodlne pracovať napríklad pri tvorbe grafiky. Nechýba ani Touch ID, ktoré využijete ako na odomykanie, tak aj na potvrdzovanie nákupov cez Apple Pay. Ak teda chcete extrémne výkonnú mašinu, MacBook Pro 16″ s čipom M2 Pro je pre vás ako stvorený. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 2 159 € s DPH a získate produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov. A keďže je to Mac, neskôr ho za ešte predáte za super cenu. Nenechajte si to ujsť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Porsche Design sa spojil s Číňanmi a vznikol tento smartfón
Môže ťa zaujímať
- Reklama -