3. beta OS X El Capitan určená pre verejnosť je vonku

0
OS X El Capitan - svetapple.sk

Spoločnosť Apple postupne ladí nový operačný systém nielen vďaka vývojárom, ale aj vďaka verejnosti, ktorá sa dobrovoľne zapojila do testovania. Verejná beta verzia OS X El Capitan prichádza už vo svojej tretej bete a tí, ktorí sa do programu zaregistrovali tak môžu už dnes aktualizovať cez Mac AppStore. Novinka prinesie najmä zlepšenú stabilitu a opravu niekoľkých chýb, ktoré nám komplikovali život.

OS X El Capitan beta 3 je von

Nová verejná beta verzia od spoločnosti Apple, ktorá umožňuje naozaj komukoľvek testovať operačný systém OS X El Capitan na Macu vychádza už vo svojej 3 verzií. Každý, kto je zaregistrovaný v programe spoločnosti môže aktualizovať pomocou Mac AppStore. Apple v tejto bete pravdepodobne len vylepšilo niekoľko vecí, ktoré v tej predošlej nefungovali, no a samozrejme už klasicky opravilo drobnejšie chyby a zlepšilo stabilitu, aby systém bežal týchto, svižne a bezproblémovo (aj keď tak stále nebeží). Oficiálnej verzie by sme sa mali dočkať už niekedy na jeseň tohto roku a my sa už všetci tešíme na jej podobu. Síce neprinesie až toľko zmien ale systém má byť podstatne rýchlejší!

El Capitan beta 3 - svetapple.sk

El Capitan beta 3 – svetapple.sk

zdroj: macrumors.com

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk