Spoločnosť Apple postupne ladí nový operačný systém nielen vďaka vývojárom, ale aj vďaka verejnosti, ktorá sa dobrovoľne zapojila do testovania. Verejná beta verzia OS X El Capitan prichádza už vo svojej tretej bete a tí, ktorí sa do programu zaregistrovali tak môžu už dnes aktualizovať cez Mac AppStore. Novinka prinesie najmä zlepšenú stabilitu a opravu niekoľkých chýb, ktoré nám komplikovali život.

OS X El Capitan beta 3 je von

Nová verejná beta verzia od spoločnosti Apple, ktorá umožňuje naozaj komukoľvek testovať operačný systém OS X El Capitan na Macu vychádza už vo svojej 3 verzií.

Každý, kto je zaregistrovaný v programe spoločnosti môže aktualizovať pomocou Mac AppStore.

Apple v tejto bete pravdepodobne len vylepšilo niekoľko vecí, ktoré v tej predošlej nefungovali, no a samozrejme už klasicky opravilo drobnejšie chyby a zlepšilo stabilitu, aby systém bežal týchto, svižne a bezproblémovo (aj keď tak stále nebeží).

Oficiálnej verzie by sme sa mali dočkať už niekedy na jeseň tohto roku a my sa už všetci tešíme na jej podobu. Síce neprinesie až toľko zmien ale systém má byť podstatne rýchlejší!

El Capitan beta 3 - svetapple.sk
El Capitan beta 3 – svetapple.sk

zdroj: macrumors.com

 

Prečítajte si tiež  Falošný iPhone X od Xiaomi za 400€
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.