Apple v utorok vydalo novú aktualizáciu operačného systému OS X Yosemite 10.10.4, ktorá pridala niekoľko noviniek ako aj lepšiu stabilitu a výkon počítača. Aj keď je Apple známy predovšetkým ako bezproblémová firma, v tomto prípade až taká bezproblémová nie je, keďže nainštalovať aktualizáciu u nás jednoducho nejde (česť výnimkám). Práve preto sme pre teba pripravili jednoduchý návod ako to urobiť za pár sekúnd.

Ako nainštalovať OS X Yosemite 10.10.4

Pokiaľ patríš aj ty medzi tých, ktorí majú problém s inštaláciou aktualizácie OS X Yosemite 10.10.4 prinášame ti naozaj jednoduchý návod, ako ho vyriešiť a aktualizáciu úspešne stiahnuť. Na všetko vlastne treba zmeniť len vlajočku v Mac App Store na „United States“ čím prepneš svoj obchod do Amerického režimu. Po tom sa ti aktualizácia už zobrazí úplne sama a môžeš inštalovať. Po inštalácii si krajinu prepneš späť a je to.

Spusti si iTunes 12.2 - svetapple.sk
Spusti si iTunes 12.2 – svetapple.sk

Klikni na Slovenskú vlajočku (poprípade inú) - svetapple.sk

Zapni United States vlajočku - svetapple.sk
Zapni United States vlajočku – svetapple.sk

Nainštaluj aktulizáciu - svetapple.sk

Prečítajte si tiež  Apple prichádza s novou aktualizáciou pre Apple Watch. Čo prináša watchOS 8.3?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.