Ako nainštalovať najnovšiu aktualiáciu OS X Yosemite 10.10.4

0
OS X Yosamite 10.10.4 - svetapple.sk

Apple v utorok vydalo novú aktualizáciu operačného systému OS X Yosemite 10.10.4, ktorá pridala niekoľko noviniek ako aj lepšiu stabilitu a výkon počítača. Aj keď je Apple známy predovšetkým ako bezproblémová firma, v tomto prípade až taká bezproblémová nie je, keďže nainštalovať aktualizáciu u nás jednoducho nejde (česť výnimkám). Práve preto sme pre teba pripravili jednoduchý návod ako to urobiť za pár sekúnd.

Ako nainštalovať OS X Yosemite 10.10.4

Pokiaľ patríš aj ty medzi tých, ktorí majú problém s inštaláciou aktualizácie OS X Yosemite 10.10.4 prinášame ti naozaj jednoduchý návod, ako ho vyriešiť a aktualizáciu úspešne stiahnuť. Na všetko vlastne treba zmeniť len vlajočku v Mac App Store na „United States“ čím prepneš svoj obchod do Amerického režimu. Po tom sa ti aktualizácia už zobrazí úplne sama a môžeš inštalovať. Po inštalácii si krajinu prepneš späť a je to.

Spusti si iTunes 12.2 - svetapple.sk

Spusti si iTunes 12.2 – svetapple.sk

Klikni na Slovenskú vlajočku (poprípade inú) - svetapple.sk

Zapni United States vlajočku - svetapple.sk

Zapni United States vlajočku – svetapple.sk

Nainštaluj aktulizáciu - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk