Pokiaľ pracujete s väčším Macom na profesionálnej úrovni v odvetví filmovania a strihania videa, Final Cut Pro X vám pravdepodobne netreba predstavovať. Profesionálny program na editáciu videí dostal úplne novú aktualizáciu, ktorá je dostupná zdarma. Čo nové nám prináša?

Aktualizácia 10.1.4

Program na editáciu videí Final Cut Pro X sa počas včerajšej noci dočkal úplne novej aktualizácie, vďaka ktorej bolo opravených niekoľko podstatných chýb. V novej aktualizácií Final Cut Pro sa objavila nová natívna možnosť, pomocou ktorej môžme importovať, editovať a exportovať všetky MXF súbory s pomocou softwérového updatu, Pro Video Formats 2,0. Pribudla tu taktiež možnosť exportovať AVC-Intra MXF súbory. Aktualizácia 10.1.4 zabezpečuje aj možnosť importu a úpravy médii Panasonic AVC-LongG. Samozrejmosťou sú aj opravy bugov ako napríklad problémy s automatickými zálohami, pri ktorých sa nie vždy súbor uložil správne. Pokiaľ teda pracujete s týmto programom, nečakajte a sťahuje!

Final Cut Pro X - svetapple.sk
Final Cut Pro X – svetapple.sk

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro a Mac: Takto nový headset nahradí zaužívané počítače
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.