Aj keď sme pri počítačoch od spoločnosti Apple zvyknutí na bezchybnú spoľahlivosť, niekedy sa môže nejaká chyba objaviť aj tu. Apple si však veľmi dobre uvedomuje tieto chyby a práve preto zvykne spúštať výmenné programy, kde daný diel, poprípade zariadenie vymení. Najnovšia chyba sa objavila konkrétne na počítači iMac, ktorý má problém s 3 TB pevným diskom.

Výmenný program

Počítače iMac majú predsa len nejaké tie chyby, ale Apple ich chce čo najrýchlejšie odstrániť. Najnovšia chyba sa objavila konkrétne v úložisku iMacu, ktorý obsahuje 3 TB. Ide o modelový rok 2012 a problémom disponujú počítače, ktoré boli vyrobené medzi októbrom 2012 a septembrom 2013. Spoločnosť Apple práve preto spustila výmenný program pre používateľov týchto počítačov, kedy stačí dané zariadenie len priniesť do Apple Store a spoločnosť ti bezplatne vymení práve chybný pevný disk. Predtým si však ešte naisto over, či sa daná chyba týka aj tvojho počítača na tejto stránke, kde stačí zadať sériové číslo. Apple ti už potom ďalej prezradí ako postupovať.

Prečítajte si tiež  21,5" 4K iMac je už na ceste!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.