Spoločnosť Apple v priebehu roka niekoľkokrát predstaví nový hardvér, ktorý buď úplne od základov zmení alebo len vylepší/inovuje. Vďaka renomovanému leakerovi L0vedreamovi vieme, že v následujúcich dňoch môžu prísť úplne nové produkty. O čo sa má presne jednať?

Apple môže o pár dní predstaviť nové produkty.

Technologický svet má svoje tempo a aj v Cupertine s ním musia vedieť držať krok. Pred WWDC 2020 sme očakávali nový hardvér, ktorého sme sa žiaľ nedočkali. Firma by to mohla napraviť už o niekoľko dní.

Apple predstaví nové produkty. Aké presne budú je žiaľ zatiaľ tajomstvom. Leaker to vo svojej správe nešpecifikoval. Nakoľko však celú spoločnosť podrobne sledujeme, môžeme konštatovať možný príchod troch zariadení.

Prvým z nich sú inteligentné prívesky AirTags, ktoré nám pomôžu vyhľadávať predmety vďaka prepracovanej appke „Nájsť“ v našich iPhonoch. Pôjde o konkurenta veľmi populárneho prívesku Tile, o ktorom ste už možno počuli.

Druhým adeptom na predstavenie môžu byť slúchadlá AirPods Studio. Ich dizajn a hardvér by mal vychádzať zo zariadenia Beats Studio 3 s tým, že celkovo budú mierne odlišné a zamerané na svoju vlastnú cieľovú skupinu.

Najpravdepodobnejším je ale aj tak nový iMac. Žiaľ ešte nehovoríme o verzii s prepracovaným dizajnom. V tomto prípade sa bude jednať o rovnaký počítač, aký už nájdeme v ponuke aj dnes, avšak s novšími procesormi od spoločnosti Intel.

Úplné nový generácia iMacu sa očakáva buď koncom roka 2020 alebo v priebehu roka 2021. Je takmer isté, že bude od skrutky postavená na platforme ARM procesorov Apple Sillicon.

Nechajme sa prekvapiť, ako to napokon dopadne. Držíme L0vedreamovi palce, aby sa jeho predpovede potvrdili a nepokazil si tak dobrú povesť!

https://twitter.com/L0vetodream/status/1284637955965849600
Prečítajte si tiež  Apple chystá tento mesiac ešte jedno prekvapenie. Dočkáme sa novej Apple Pencil
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.