Jablková spoločnosť predstavila nový operačný systém OS X Yosemite, ktorý však v niektorých prípadoch trpel chybou  Wi-Fi. Apple samozrejme na riešení tohto problému pracuje a vo štvrtok vydalo už druhú beta verziu 10.10.2, v ktorej informuje vývojárov, aby sa zamerali najmä na Wi-Fi a jeho stabilitu. 

Beta verzia OS X 10.10.2

Apple sa podľa všetkého stále pokúša odstrániť nepríjemný problém niektorých používateľov, ktorým sa po inštalácii nového operačného systému OS X Yosemite nedarilo pripojiť na Wi-Fi sieť. Pokiaľ si spomenieme na predošlú aktualizáciu OS X 10.10.1, tak už tá mala problém vyriešiť, no pomohla len malému množstvu používateľov. U ostatných problém naďalej pretrvával. Apple však ani na týchto ľudí nezabudlo a vydalo už druhú beta verziu OS X Yosemite 10.10.2, v ktorej prosí vývojárov, aby sa zamerali na Wi-Fi a jeho stabilitu. Z Cupertina síce neprišlo oficiálne stanovisko, no tým, ktorí sa mali taktiež tú česť s problémom stretnúť odporúča, aby odstránili uložené, no nevyužívané siete, či samotný reset SMC (System Managment Controller). My samozrejme celú situáciu pozorne sledujeme a o najnovšej situácii ohľadom aktualizácie, ale aj funkčnosti Wi-Fi, vás budeme samozrejme bližšie informovať!

- Reklama -
iMac-svetapple.sk
iMac-svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.