Všetci dobre vieme, že pokiaľ ide o software a Apple, ide o kombináciu dvoch vecí, ktoré jednoducho fungujú za každej okolnosti a aj malé chyby sú jednoducho neprípustné. Niekedy sa však musí stať, že sa menší bug objaví aj tu a väčšinou je tento bug veľmi nepríjemný. Nám sa objavila jedna chyba v OS X Yosemite avšak nebola nepríjemná, naopak, pobavila celú redakciu!

Mac nezhasínaj, veď nezhasínaj!

Osobne som veľkým fanúšikom Apple už viacmenej 8 rokov a za tento dlhý čas som si zvykol na to, že aj bezchybný software má občas nejaké chyby a tak som si myslel, že ma už nič nemôže prekvapiť. Ako sa však zdá prekvapilo, avšak v tomto prípade naozaj milo. Môjmu MacBooku Pro, konkrétne modelu s retinou tak trochu preplo a začal sa zapínať/vypínať na základe toho v akej bol polohe.

- Reklama -

Áno, znie to divne, to nepopieram a problém sa vysvetľuje naozaj ťažko. Práve preto sme v redakcii natočili krátke video, ktoré mi zároveň slúži ako dôkaz ale aj niečo, čo ťa možno pobaví! Stretol si sa už niekedy s niečim podobným na svojom Macu?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.