Operačný systém Mac OS X uzrel svetlo sveta po prvýkrát ešte v roku 2001. Zdá sa to  až  neuveriteľné, že od prvej verzie, ktorá sa nazývala Cheetah, ubehlo už 13 rokov. Počas tejto doby predstavilo Apple celkom 11 verzií OS X, z ktorých až 9 pomenovalo po rôznych druhoch mačkovitých šeliem. Poďte sa pozrieť na naozaj vydarenú animáciu, ktorá využíva práve názvy týchto zvierat! 

Vydarená animácia

Pokiaľ nepoužívate operačný systém OS X od jeho uvedenia v roku 2001 a chcete sa dozvedieť o každej verzii niečo viac, v tom prípade ste na správnej adrese. Ako už isto viete, 9 z jedenástich verzií bolo pomenovaných podľa rôznych druhov mačkovitých šeliem. Práve to využil aj grafik, ktorý vytvoril jednoduchú animáciu, ktorá vás oboznámi so všetkými verziami, ktoré boli doteraz predstavené! Tak čo poviete? 🙂

- Reklama -

Celá animácia sa nachádza tu!

OS X - svetapple.sk
OS X – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.