Zdá sa, že jeden z posledných jablkových počítačov poháňaných procesorom Intel sa konečne dočká prechodu na Apple Silicon. Viceprezident spoločnosti Apple pre celosvetový produktový marketing Bob Borchers sa v novom rozhovore pre denník India Today zmienil o novej generácii Macu Pro. Dočkáme sa návratu najvýkonnejšieho modelu Mac na scénu?

Na otázku, či má Apple stále v úmysle realizovať svoj ohlásený plán prechodu všetkých počítačov Mac na čipy AppleSilicon , Borchers odpovedal ráznym „Áno“. Týmto vyjadrením mierne naznačil, že Mac Pro novej generácie už môže byť vo výrobe. Podľa odhadov analytikov by sme sa ho mohli dočkať už v tomto, alebo v budúcom roku.

- Reklama -
Apple Mac Pro a XDR Display
Zdroj: Apple

Borchers tiež hovoril o dôvodoch, prečo Apple ponúka Mac mini aj Mac Studio v toľkých konfiguráciách. Podľa jeho slov jeden z modelov poskytuje malé rozmery, zatiaľ čo druhý ponúka flexibilitu pripojenia a dostatočnú dávku výkonu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -