Zdá sa, že jeden z posledných jablkových počítačov poháňaných procesorom Intel sa konečne dočká prechodu na Apple Silicon. Viceprezident spoločnosti Apple pre celosvetový produktový marketing Bob Borchers sa v novom rozhovore pre denník India Today zmienil o novej generácii Macu Pro. Dočkáme sa návratu najvýkonnejšieho modelu Mac na scénu?

Na otázku, či má Apple stále v úmysle realizovať svoj ohlásený plán prechodu všetkých počítačov Mac na čipy AppleSilicon , Borchers odpovedal ráznym „Áno“. Týmto vyjadrením mierne naznačil, že Mac Pro novej generácie už môže byť vo výrobe. Podľa odhadov analytikov by sme sa ho mohli dočkať už v tomto, alebo v budúcom roku.

Apple Mac Pro a XDR Display
Zdroj: Apple

Borchers tiež hovoril o dôvodoch, prečo Apple ponúka Mac mini aj Mac Studio v toľkých konfiguráciách. Podľa jeho slov jeden z modelov poskytuje malé rozmery, zatiaľ čo druhý ponúka flexibilitu pripojenia a dostatočnú dávku výkonu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Prečo Apple zakúpilo časť Intelu?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -