Keď prišli na trh prvé zaoblené širokouhlé monitory, ich ceny boli pomerne vysoké. S odstupom času však výrobcovia začali ponúkať aj dostupnejšie produkty s kvalitným hardvérom, ktoré vyhovujú požiadavkám stredne náročných klientov. No a presne pre nich je MSI PRO MP341CQW, ktorú kúpite za mimoriadne výhodnú cenu, ako stvorený.

Tento monitor s pomerom strán 21:9 disponuje moderným dizajnom s relatívne tenkými rámčekmi. Jeho špičkový 34″ zaoblený displej ponúka vysoké rozlíšenie až 3 440 x 1 440 px (2K), vďaka čomu vás nebudú otravovať viditeľné pixely. Monitor MSI PRO MP341CQW je vhodný ako na bežnú prácu v kancelárii, tak aj na hranie hier. Jeho obnovovacia frekvencia totiž dosahuje až 100 Hz a určite vás poteší aj prítomnosť antireflexnej vrstvy, ktorá zabráni odrazom slnka, alebo stropných svetiel.

Koľko však tento produkt stojí? Pravdepodobne budete veľmi milo prekvapení. Tento monitor sa v čase uvedenia na trh minulý rok predával za 419 €, avšak dnes je situácia úplne iná. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 260 €, čo z neho robí jeden z najdostupnejších, ak nie dokonca úplne najdostupnejší 34″ monitor so zaoblením na trhu. Napriek tomu má veľmi slušnú výbavu.

MSI PRO MP341CQ
Zdroj: YouTube / Technopat (snímka obrazovky)

Výrobca sľubuje, že VA LED panel pracuje s odozvou len 4 ms a poskytuje až 178° pozorovací uhol, vďaka čomu sa môžete tešiť na kvalitný obraz, nech už sa na monitor budete pozerať z akéhokoľvek uhlu. Skvelým benefitom je aj prítomnosť technológie MS Anti-FLicker, ktorá spolu so schopnosťou vyžarovať menšie množstvo modrého svetla ušetrí zrak vám, aj vašim deťom. Monitor má dokonca aj dva vstavané reproduktory.

Príjemným bonusom je tiež podpora AMD FreeSync, čo oceníte pri hrách, ale aj konektivita, ktorá počíta s 2x HDMI portom a 1x DisplayPort (1.2). Monitor má aj vstup na slúchadlá. Ak sa vám teda toto cenovo dostupné zariadenie páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 260 €. Vzhľadom na to, čo všetko dokáže je to fantastická ponuka. Bola by to škoda nevyužiť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 stráca na hodnote výrazne pomalšie, ako konkurencia a ako iPhone 14
Môže ťa zaujímať
- Reklama -