Dlhé roky sme príliš nedbali na to, akú používame pri písaní textov klávesnicu a bola to chyba. Zistili sme to až vo chvíli, keď sme sa náhodou dostali ku zariadeniu Logitech MX Keys. Táto klávesnica je tak vydarená, že u nás nahradila originálnu Magic Keyboard od Apple. S Macom si totiž rozumie a píše sa na nej úplne fantasticky. Teraz ju navyše môžete získať v zľave za fantastickú cenu.

Logitech MX Keys sa spolieha na pevnú hliníkovú konštrukciu a taktiež má svoju prirodzenú váhu, vďaka ktorej sa vám neposúva po stole z lesklého dreva, alebo skla. Všetky klávesy majú pri písaní perfektnú odozvu vďaka technológii Perfect Stroke, spoliehajú sa na nízky profil a rovnako ponúkajú ideálnu citlivosť na stlačenie. Za zmienku tiež stoja drobné okrúhle priehlbiny priamo v klávesách, do ktorých dokonalo zapadne bruško vášho prsta.

Čo sa týka ceny, tá je spoločnosťou Logitech štandardne stanovená na úrovni 119 €. Nie je to síce najmenej, no táto bezdrôtová klávesnica patrí medzi najlepšie, aké si môžete zaobstarať. Navyše po kliknutí na tento odkaz ju kúpite už za 92 €, vďaka čomu slušne ušetríte. Tento výber nebudete ľutovať.

Klávesnica Logitech MX Keys recenzia
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Klávesnica má samozrejme vstavaný akumulátor a nabíja sa pomocou USB-C konektora. Jej súčasťou je aj vstavané podsvietenie, kvôli ktorému ju budete musieť nabíjať zhruba raz za 10 dní.

Klávesnica Logitech MX Keys recenzia
Zdroj: Logitech

Ak však nebudete pracovať v noci, prípadne podsvietenie nepotrebujete, klávesnica zvládne až 5 mesiacov na jedno nabitie!

Klávesnica dokáže kopírovať z jedného počítača do druhého 

Výrobca šiel pri Logitech MX Keys dokonca tak ďaleko, že vám zjednodušil kopírovanie z jedného počítača do toho druhého. V praxi vám to ušetrí množstvo času, najmä ak podobnú aktivitu vykonávate pravidelne. Klávesnica sa v rámci konektivity s macOS správa v podstate rovnako, ako spomínaná Magic Keyboard.

Ak teda hľadáte univerzálnu klávesnicu, na ktorej sa fantasticky píše, nie je extrémne drahá a ponúka elegantný dizajn, Logitech MX Keys je pre vás najlepšie možné riešenie. Po kliknutí na tento odkaz ju kúpite za najlepšie ceny na Slovensku. Pokiaľ s ňou už máte skúsenosti, dajte nám vedieť do komentára.

Klávesnica Logitech MX Keys recenzia
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M3 je v zľave za TOP cenu. Apple ho ho dotiahol do dokonalosti
Môže ťa zaujímať
- Reklama -