Ak ste fanúšikmi Apple a vlastníte viacero produktov od tejto spoločnosti, možno vám chýba posledný produkt, ktorý je ako stvorený do kancelárie, prípadne pracovne. Je ním šikovný stolný iMac s 24″ displejom, ktorý má procesor M1, 8 GB RAM a 256 GB SSD úložisko. Zariadenie disponuje elegantným hliníkovým telom, ktoré je k dispozícii vo viacerých farbách, veľmi kvalitným displejom s vysokým rozlíšením a mimoriadne výkonným ARM procesorom. Teraz je navyše v akcii.

Hoci spoločnosť Apple predáva tento počítač oficiálne od 1 449,00 €, dnes vám ukážeme firmu, kde ho zoženiete až o 90 € lacnejšie. Na niektorých e-shopoch kúpite nový iMac 24″ s plnou 24 mesačnou továrenskou zárukou už za 1359 €. Nezabúdajte, že životnosť tohto stroja je minimálne päť a viac rokov. Z dlhodobého hľadiska ide teda o skvelú investíciu.

V balení počítača nájdete okrem veľkého displeja, v ktorom je zabudovaný všetok hardvér aj bezdrôtovú myš a klávesnicu. Nemusíte teda dokupovať žiadne iné príslušenstvo. Zariadenie len zapojíte do siete a následne ho môžete používať.

Pre lepšiu manipuláciu s „elektrikou“ slúži nová magnetická koncovka, ktorá sa ku iMacu 24″ pripája zo zadnej strany.

Počítač má tiež viacero portov pre USB-C, perfektný audio-systém vďaka sústave reproduktorov a rovnako je vďaka platforme ARM po energetickej stránke veľmi úsporný. Pokiaľ si ho plánujete kúpiť, teraz je na to ten najlepší možný čas.

Ako sme totiž sledovali grafy, cena tohto počítača bude už pravdepodobne iba rásť. Dôvodom je inflácia, slabý kurz eura voči doláru a viacero ďalších premenných.

Nepremeškajte teda perfektnú príležitosť a kúpte si iMac 24″ už za 1359 €.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Hodinky Xiaomi Watch S1 Active sú extrémne lacné. Majú vynikajúcu výdrž, množstvo funkcií a elegantný dizajn
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here