Pre ľudí, ktorí hľadajú prenosný počítač s extrémnym výkonom, ktorý zvládne aj náročné úlohy a vôbec sa pri tom nebude prehrievať je MacBook Pro 14″ ako stvorený. Zariadenie ponúka procesor M1 Pro a množstvo iných hardvérových vychytávok.

Čo však jeho cena? Tá je za normálnych okolností poriadne vysoká. Našťastie však existuje predajca, ktorý ho ponúka tesne pred Vianocami extrémne lacno.

Reč je konkrétne o e-shope iSpot, s ktorým aj my sami spolupracujeme. Zatiaľ čo MacBook Pro 14″ kúpite u autorizovaných predajcov spoločnosti Apple za pomerne mastných 2 249 €, iSpot vám ho ponúkne neporovnateľne lacnejšie. Aktuálne najlacnejšie ponuky na MacBook Pro 14″ nájdete na tomto odkaze.

Zaplatíte zaň totiž iba 1 939 €, pričom stále pôjde o úplne nový, nikdy nerozbalený produkt. Cenové zvýhodnenie sa tak pohybuje na hranici až 310 € a v súčasnosti vám žiaden iný predajca nedá MacBook Pro 14″ v takejto výhodnej cene. Aktuálne ceny si preveríte a porovnáte tu.

Ak vám stačí lacnejší Mac, aj na ňom ušetriť slušné peniaze

MacBook Air 2022 M2
Zdroj: Unsplash / Lucas Hoang / Gerald Lynch / Future

Nedá nám nespomenúť, že iSpot predáva aj iné počítače Mac. Azda najvýhodnejšou voľbou v pomere cena, výkon a protihodnota je v tomto prípade MacBook Air M1. Toto zariadenie spoločnosť Apple odporúča predávať za cenu až 1 199 €, no vy ho môžete získať za oveľa rozumnejších 1 030 €.

Nakoniec tu máme ešte o čosi modernejší, no aj výrazne drahší MacBook Air M2. Generačne novší počítač ponúka prepracovaný dizajn a vyšší výkon, vďaka čomu môže byť pre niektorých zákazníkov zaujímavejší. No a cena? Zatiaľ čo Apple predáva toto zariadenie za 1 499 €, v iSpote ho majú za zvýhodnených 1 395 €. Ani tu teda nie je o čom. MacBook Pro M2 kúpite za najlepšie ceny tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Android môže byť výkonnejší ako iPhone. Všetko stojí na novom procesore od spoločnosti Qalcomm
Môže ťa zaujímať
- Reklama -