Pokiaľ hľadáte počítač s extrémnym výkonom, ktorý sa nezapotí ani pri náročnejších procesoch, MacBook Pro 14″ je pre vás ako stvorený.

Zariadenie ponúka extrémny výkon, dlhú výdrž batérie, kvalitný displej a hlavne skvelú konektivitu vďaka návratu konektorov. Ako ho ale kúpiť lacno? Prezradíme vám to nižšie.

Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť Apple sa nebojí svoje zariadenia veľmi dobre naceniť. Aj preto začína základná konfigurácia MacBooku Pro 14″ na sume 2 249 €. To je celkom dosť. Našťastie však niekoľko predajcov ponúka zľavu, ktorá sa len tak často nevidí.

MacBook Pro 14″ vďaka nej začína na sume iba 1 939 €, vďaka čomu ušetríte až 310 €. Stále to ale nie je všetko. MacBook Pro 14″ kúpite aktuálne za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Len pre porovnanie, Apple predáva vo veľmi podobnej konfigurácii aj MacBook Air 2022, v ktorom je ale slabší procesor M2. Ak si do tohto počítača naložíte 16 GB RAM a 512 GB SSD pamäte, stáť vás to bude minimálne 2 057 €. Za oveľa menšie peniaze tak môžete mať podstatne lepší počítač s vyšším výkonom, ktorý vám vydrží roky. Tak na čo ešte čakáte?MacBook Air M2 kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro bude vyrobený z titánu. Apple mieri do sféry luxusných produktov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -