MacBook Air s 15″ displejom je neuveriteľne univerzálny počítač so solídnym výkonom, stále dostatočne kompaktnými rozmermi a tiež krásnym displejom. Aktuálne je to najpredávanejší notebook vo svojej kategórii na celom svete a my sa tomu úprimne nečudujeme. Na Slovensku ho viete získať v krásnej zľave o stovky eur lacnejšie. Jeho nákup nebudete ľutovať ani minútu.

Tento počítač disponuje špičkovým 15,3″ Liquid Retina displejom s extrémne tenkými rámikmi a vysokým rozlíšením až 2880 x 1864 pixelov, vďaka čomu je obraz dokonalo čistý. Displej dosahuje jas až 500 nitov a podporuje farebné spektrum P3. Poďme však na procesor M2. Tento čip je vybavený 8-jadrovým CPU a až 10-jadrovým GPU, vďaka čomu vám poskytne vysoký výkon aj pri náročných procesoch. MacBook Air M2 zvládne všetko od prehrávania filmov, až po prácu s grafikou, strihanie videí či hranie hier. Nemusíte sa obávať ani neočakávaného prehrievania.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, v čase uvedenia na trh sa MacBook Air 15″ M2 predával za 1 599 €, čo za takéto zariadenie pochopiteľne nie je najmenej. Dnes je, ale situácia iná a počítač kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 1 199 € s DPH vo vysokej 25 % zľave. Ušetríte teda krásnych 400 €, čo by bola veľká škoda nevyužiť. Musíme vás, ale varovať, že skladové zásoby tohto modelu sa míňajú. Ak to teda nechcete premeškať, radšej sa poponáhľajte.

MacBook Air 15"
Zdroj: YouTube / UrAvgConsumer / Andres Vidoza (snímka obrazovky + úprava redakcie)

MacBook Air 15″ je vyrobený z hliníka a ponúka vynikajúcu klávesnicu so senzorom odtlačkov prstov Touch ID či veľký trackpad. Vďaka tomu sa s ním veľmi pohodlne pracuje. Zariadenie sa nabíja cez MagSafe 3 konektor, no takisto má aj USB-C porty. Samozrejmosťou je tiež kvalitné audio, o ktoré sa v tomto prípade stará celkovo 6 reproduktorov. To sa hodí pri pozeraní filmov, seriálov ale aj počúvaní hudby.

Na záver ešte jedna dôležitá vec, v ktorej MacBook Air 15″ doslova exceluje. Zariadenie má vďaka veľkej konštrukcii a úspornému procesoru extrémnu výdrž batérie. Na jedno nabitie zvládne fungovať až 18 hodín, vďaka čomu je ideálnym spoločníkom napríklad na cesty, alebo dlhé hodiny na vysokej škole. Ak sa vám teda tento notebook páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 1 199 €. Z nášho pohľadu tu nie je nad čím váhať!

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 7 koncept, ktorý ťa dostane!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -