Ak ste pravým Apple fanúšikom, okrem iPhonu a Apple Watch by ste mali vlastniť aj počítač Mac. Problémom týchto zariadení však môže byť cena, ktorá je z pochopiteľných dôvodov vyššia. Dnes ale môžete kúpiť legendárny MacBook Air so stále výkonným procesorom M1 v zľave za extrémne nízku cenu. Bola by to škoda nevyužiť.

Počítač má k dispozícii kvalitný Retina displej s rozlíšením až 2560 x 1600 a nádhernými farbami. Rovnako vám ponúka kompaktné rozmery pri váhe iba 1,29 kg a nestarnúci štíhly dizajn. Veľkou výhodou tohto MacBooku Air je, že už v ňom nájdete aj ARM procesor M1, ktorý má aj po rokoch veľmi vysoký výkon a bez problémov zvláda náročnejšie úlohy.

No a cena? MacBook Air spoločnosť Apple ešte stále predáva za 1 199 €, avšak väčšina autorizovaných predajcov si zaň po zľavách pýta veľmi rozumných 999 €. Ak však hľadáte tu najvýhodnejšiu ponuku, po kliknutí na tento odkaz môžete získať MacBook Air už za 849 €. Oproti pôvodnej cene je to cenové zvýhodnenie až na úrovni 350 €.

Možno, že sa teraz pýtate, kde je háčik. Na rovinu povieme, že sú dva, no nepredpokladáme, že to bude väčšine majiteľom prekážať. Počítač je v prvom rade v zlatom farebnom vyhotovení, čo nemusí vyhovovať každému. Vyriešiť to ale môžete aspoň čiastočne cez matný transparentný obal od Loopi, ktorý kúpite len za 19,99 € a váš MacBook Air ochráni aj pri nepríjemných pádoch alebo nehodách. V druhom rade treba počítať s tým, že zariadenie v tejto ponuke má nemeckú klávesnicu. Opäť ide ale o niečo, s čím dokáže žiť skoro každý.

A ak by vám zlaté farebné vyhotovenie nevyhovovalo a chceli by ste slovensku klávesnicu, MacBook Air M1, ktorý vydrží až 17 hodín na jedno nabitie zoženiete aj vo farbe Space Gray. Po kliknutí na tento odkaz ho môžete kúpiť už od 909 €, pričom v cenovom zvýhodnení ho má hneď viacero predajcov.

MacBook Air M1
Zdroj: YouTube / Arthur Winer (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Mac mini od Apple kúpite za rekordne nízku cenu. Ponúkne vám veľa muziky za málo peňazí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -