Pokiaľ vás zaujíma, ktorý počítač od spoločnosti Apple patrí medzi najpredávanejšie, tak je to ešte aj dnes obyčajný MacBook Air s procesorom M1. Dôvodom je fakt, že má krásny a solídne spracovaný dizajn, dostatočný výkon, extrémnu výdrž batérie a hlavne je po technologickej stránke veľmi vydarený. MacBook Air M1 navyše teraz kúpite za veľmi výhodnú cenu. Bola by to škoda nevyužiť.

Toto zariadenie má hliníkovú konštrukciu, ktorá je tenučká a zároveň veľmi ľahká. O displej sa stará 13″ zobrazovacia jednotka, ktorá má vysoké rozlíšenie až 2 560×1 600 pixelov. Veľkou výhodou je aj klasická nožnicová klávesnica s vyšším zdvihom, ktorej súčasťou je samozrejme podsvietenie či veľký TrackPad a podpora štandardu USB-C. V neposlednom rade poteší aj 5 nm ARM procesor M1 zo série Apple Sillicon, ktorý má aj napriek vyššiemu veku stále perfektné schopnosti a vlastnosti. Jeho 8-jadrové CPU, 7-jadrové GPU a 8 GB RAM vám budú slúžiť dlhé roky a nezľaknú sa ani náročnejších úloh. No a cena?

Hoci je starší, spoločnosť Apple sa zaň nebojí pýtať pomerne dosť peňazí. Aj preto sa MacBook Air M1 štandardne predáva ešte aj dnes za 1 199 €, čo je však u mnohých slovenských predajcov už dávno minulosťou. Vďaka výrazným cenovým zvýhodneniam kúpite MacBook Air M1 po kliknutí na tento odkaz už za 848 €, čo je extrémne výhodná cena. Treba však zdôrazniť, že táto ponuka môže byť časovo / skladovo obmedzená a preto ju treba využiť čo najrýchlejšie.

MacBook Air M1
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee / The Everyday Dad (úprava redakcie)

MacBook Air M1 má tiež mimoriadne dlhú výdrž batérie, za ktorú vďačí práve úspornému procesoru, ktorý je postavený na architektúre ARM. Vďaka tomu zvládne na jedno nabitie až 17 hodín, čo je z nášho pohľadu fantastická hodnota.

Počítač tiež disponuje kvalitnými reproduktormi, odomykaním cez Touch ID a obľúbeným operačným systémom macOS, ktorý si dozaista zamiluje každý, kto používa iPhone, iPad, alebo iné Apple zariadenie. Ak vás teda MacBook Air M1 zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 848 €. Z nášho pohľadu ide o fajn deal, no rozhodnúť sa musíte sami.

Navyše ak si chcete kúpiť kvalitné ochranné puzdro za zvýhodnenú cenu, s našim kódom „svetapple20“ ho môžete na Loopi.sk získať s príjemnou 20 % zľavou. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Na nový MacBook Air si zrejme ešte počkáme. Apple sa s jeho predstavením nikam neponáhľa
Môže ťa zaujímať
- Reklama -