MacBook Air od Apple je presne ten počítač, ktorý by si mal vyskúšať každý fanúšik spoločnosti. Napriek tomu, že nejde o žiadnu novinku, po technickej aj dizajnovej stránke mu ani v dnešnej dobe nič nechýba a jeho nákupom skutočne nič nepokazíte. Navyše teraz sa dá získať za extrémne výhodnú cenu. Bola by to veľká škoda nevyužiť.

MacBook Air M1 má hliníkovú konštrukciu, ktorá je veľmi tenká aj ľahká (len 1,25 kg). Jeho displej má vysoké rozlíšenie až 2 560 x 1600 pixelov a zariadenie využíva aj procesor M1, ktorý disponuje 8-jadrovým CPU, 7-jadrovým GPU a 8 GB RAM. Na bežné používanie, ale tiež náročnejšie úlohy je tento hardvér, ako stvorený. Bez problémov zvládne napríklad aj grafické programy, ako Adobe Photoshop či Illustrátor, prípadne softvér na editáciu videa. Aká je však cena tohto počítača?

To je na ňom to najlepšie. Hoci už nejde o najnovší kúsok, Apple si zaň stále oficiálne pýta pomerne mastných 1 199 €. Dobrou správou, ale je, že vy ho môžete kúpiť v zľave výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz ho totiž zoženiete už za 914,9 € vrátane DPH, čo je ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Na druhej strane, ale treba zdôrazniť, že samotná akcia môže byť časovo / skladovo obmedzená. Ak teda máte záujem, radšej na nič nečakajte.

MacBook Air M1
Zdroj: YouTube / Alexey Tomasheev / Arthur Winer (úprava redakcie)

MacBook Air M1 má veľký akumulátor, ktorý budete nabíjať cez USB-C konektor. Fantastickou vlastnosťou počítača je jeho výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá dokáže zvládnuť až 17 hodín. Rovnako oceníte aj kvalitné reproduktory, ktoré majú dobrý zvukový prejav či už pri hudbe, alebo pri filmoch a počítaču nechýba ani tlačidlo Touch ID na odomykanie.

MacBook Air M1 je teda ako stvorený pre študenta, do domácnosti, alebo do kancelárie. Vďaka perfektnej podsvietenej klávesnici a veľkému trackpadu sa na ňom pohodlne pracuje. Nebudete potrebovať žiadne ďalšie príslušenstvo. Ak sa vám teda tento počítač páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 914,9 € s DPH. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Navyše ak si chcete kúpiť kvalitné ochranné puzdro za výhodnú cenu, na e-shope Loopi.sk ho získate už za 19,99 €. Vďaka tomu budete mať istotu, že sa vášmu MacBooku Air počas používania nič nestane.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Skoro zadarmo: Kúpte si Windows za 5,03 € a MS Office vo výraznej zľave. Máme zľavové kódy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -