MacBook Air M1 je do dnešných dní jeden z najžiadanejších počítačov od Apple. Hoci nejde o novinku, jeho revolučný 5 nm ARM procesor zo série Apple Sillicon je stále veľmi výkonný a hravo si poradí s náročnými aplikáciami, ako aj grafickými programami či strihaním videa. Tento vynikajúci notebook si teraz môžete kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Je to ponuka, ktorá sa extrémne oplatí.

Spoločnosť Apple vybavila MacBook Air 13″ odolným hliníkovým telom s celkovou váhou len 1,29 kilogramu. Zariadenie je tiež neuveriteľne kompaktné, ponúka veľký trackpad, pohodlnú klávesnicu či odomykanie cez Touch ID. Displej má kvalitné farby (P3) s vysokým rozlíšením až 2560 x 1600 pixelov a procesor ponúka 8-jadrové CPU a 7-jadrové GPU. MacBook Air M1 je ideálny do kancelárie, ale aj na cesty či internát.

V čase uvedenia na trh sa tento počítač predával za 1 199 €, no to je dnes už doba dávno minulá. Nakoľko nejde o novinku, ušetríte na ňom stovky eur a po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 890 €. Nevieme, dokedy bude táto ponuka platiť, preto ak máte záujem, radšej sa poponáhľajte.

MacBook Air M1
Zdroj: YouTube / Tech Gear Talk (úprava redakcie)

MacBook Air M1 sa môže pochváliť aj kvalitnými reproduktormi, výstupom pre dva USB-C porty a jeden 3,5 mm AUX či neuveriteľnou výdržou batérie na jedno nabitie až na úrovni 17 hodín. Nie nepomýlili sme sa. Takisto ponúka spolu s macOS rýchlu odozvu na všetky vaše požiadavky a dva 128 GB NAND čipy v rámci 256 GB SSD pamäte. Vďaka tejto hardvérovej konfigurácii dokáže počítač pracovať rýchlejšie, ako napríklad MacBook Air M2, ktorý má len jeden 256 GB NAND čip v rámci rovnakej kapacity.

Ak sa vám teda tento model páči, po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 890 €. Na internetovom obchode Loopi.sk potom nájdete aj kvalitný plastový kryt s matnou povrchovou úpravou len za 19,99 €, ktorý vám ho dokonalo ochráni.

A ak sa bojíte, že MacBook Air M1 je v roku 2024 už trochu starý, môžeme vás ubezpečiť, že to nie je pravda. Vďaka pokročilému procesoru schová do vrecka väčšinu konkurentov a samozrejme ponúkne dlhoročnú softvérovú podporu. Veď skúste si to vyskúšať sami. Nepustíte ho z ruky!

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ako vznikla legendárna kampaň Shot on iPhone? Podľa Apple to bol "smiešny a jednoduchý nápad"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -