Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že starší MacBook Air M1 dáva zmysel aj v roku 2023 a to najmä preto, lebo tento počítač s optimálnym výkonom zoženiete už od 1000 €. To je veľmi férová cena. Aktuálne ponuky pre MacBook Air M1 nájdete na tomto odkaze.

Pokiaľ ste však verní modernejším technológiám, určite vám bude viac vyhovovať MacBook Air M2, ktorý spoločnosť Apple predstavila v roku 2022. Vďaka dnešnej zľave na jeho nákupe ušetríte slušný balík peňazí.

Zatiaľ čo pôvodná predajná cena za MacBook Air M2 sa pohybovala na úrovni 1 499 €, dnes sa nájdu známi a overení predajcovia, ako Ediscomp.sk, ktorí vám ho predajú aj za 1 309 €. Na nákupe teda ušetríte príjemných 190 €, ktoré môžete investovať do niečoho iného. Samozrejme, v tomto prípade sa bavíme o zariadení vo farbe Space Gray. Dobrou správou ale je, že za rovnakých 1 309 € ho zoženiete aj obľúbenej v Midnight. Aktuálne slovenské ceny za MacBook Air M2 nájdete tu.

Ak by ste potom preferovali skôr verziu Starlight, pripravte si niečo vyše 1 320 €. Napokon pri striebornom prevedení je zvýhodnená cena najvyššia a počítač sa predáva od 1 329 €. Oproti najlacnejšej ponuke je to nárast len na úrovni 20 €. Stále sa to teda oplatí.

Nový dizajn, slušný výkon a 18 hodinová výdrž na jedno nabitie robia z MacBooku Air M2 must-have produkt.

MacBook Air M2 2022
Zdroj: Unsplash / James Yarema

To čo vás na novom MacBooku Air M2 poteší najviac je jeho výkonný čip M2, ktorý pracuje mimoriadne efektívne a vôbec sa neprehrieva. Aj keď teda budete robiť náročnejšie procesy, zariadenie bude stále príjemne chladné a nebude vás vyrušovať hlasným ventilátorom, pretože ho vo svojej tenučkej konštrukcii ani nemá.

Vďaka platforme ARM navyše MacBook Air M2 vydrží podľa výrobcu až 18 hodín na jedno nabitie. Hoci sa vám to môže zdať ako sci-fi, tento údaj je bez väčších problémov dosiahnuteľný. Na nabíjanie slúži MagSafe adaptér (je súčasťou balenia) a takisto 30 W USB-C nabíjací adaptér.

(Reklama) Ak hľadáte kvalitné kryty pre iPhone 14 / iPhone 14 Plus / iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max kúpite na Loopi.sk. Tovar je expedovaný do 24 hodín a zaplatiť zaň môžete rýchlo a pohodlne cez Apple Pay.

Taktiež musíme spomenúť nádherný dizajn so zbalenými okrajmi, ktoré tento počítač od roku 2022 ponúka pre všetkých zákazníkov. Obrovská zmena sa navyše udiala aj pri pohľade na displej, kde už nie sú hrubé rámčeky – jeho kvalita je ale stále špičková a vo vrchnej časti nájdete notch s kamerou. Na odomykanie MacBooku Air M2 za 1 309 € vám potom bude slúžiť Touch ID. Neváhajte teda a kúpte si MacBook Air M2 za najlepšiu cenu na Slovensku.

Prečítajte si tiež  Apple spustilo predaj "štupľov" pre AirPods Pro. Stoja ako lacné káblové slúchadlá.
MacBook Air M2 2022
Zdroj: Unsplash / James Yarema

Ešte pripomenieme, že akcia môže byť časovo obmedzená alebo môže platiť len do vypredania zásob. Ak vás teda ponuka počítača zaujala, určite sa poponáhľajte. Dajte nám vedieť do komentára, či sa podľa vás MacBooku Air M2 za vyššie uvedenú cenu oplatí. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -