Pokiaľ sa pýtate, aký počítač sa od Apple predáva najviac, tak je to jednoznačne MacBook Air. Tento laptop má elegantný a veľmi kompaktný dizajn a nechýba mu ani výkonný procesor, kvalitný displej či veľmi dlhá výdrž batérie na jedno nabitie. Ak chcete MacBook Air M2 aj vy, teraz ho môžete kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Padol na svoje cenové dno.

MacBook Air M2 má k dispozícii kvalitný 13,6″ Retina displej s krásnym obrazom aj farbami, na ktorom si užijete vašu každodennú prácu, ale aj zábavu. Tento počítač s ARM čipom M2 je vďaka výkonnému 8-jadrovému CPU aj GPU schopný rozbehať náročné grafické programy, či softvér na strihanie videa. Hravo si poradí aj s optimalizovanými hrami a absolútne bez problémov na ňom môžete sledovať filmy alebo seriály vo vysokom rozlíšení. Je ideálny pre študenta, na doma ale aj do kancelárie. Prečo ho však kupovať práve teraz?

MacBook Air M2 bol v čase uvedenia na trh až nepríjemne drahý. Toto zariadenie sa ponúkalo za 1 499 €, avšak Apple neskôr jeho cenu znížil na oveľa prijateľnejších 1 299 €. Aj to je, ale dosť. Presne preto určite oceníte vysokú zľavu, v rámci ktorej MacBook Air M2 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 1089 € s DPH. Ušetríte stovky eur a získate zariadenie, ktoré vám bude verne slúžiť ešte niekoľko rokov. Poponáhľajte sa však, nakoľko táto akcia môže byť časovo / skladovo obmedzená.

MacBook Air M2
Zdroj: YouTube / Arthur Winer (úprava redakcie)

MacBook Air M2 má aj veľa ďalších benefitov. Jedným z najväčších je určite výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá dosahuje extrémnych 18 hodín a dobíja sa buď cez MagSafe konektor, alebo dva šikovné USB-C porty. MacBook Air má aj štvoricu kvalitných reproduktorov či snímač skenovania odtlačkov prstov Touch ID.

Za zmienku tiež stojí vynikajúca klávesnica či veľký trackpad, na ktorých sa budete doslova tešiť pracovať. Ak sa vám teda MacBook Air M2 páči a pokukujete po ňom, práve teraz je tá najlepšia príležitosť na jeho nákup. Po kliknutí na tento odkaz ho získate už za 1089 € a dlhé roky sa budete tešiť z produktu, ktorý je skutočne dobre vybavený a prémiovo spracovaný. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 kúpite mimoriadne výhodne. Je to smartfón, ktorý sa Apple podaril
Môže ťa zaujímať
- Reklama -