MacBook Air M2 patrí medzi najpredávanejšie počítače od Apple a nie je to náhoda. Toto zariadenie má prémiový a kompaktný dizajn, je vyrobené z hliníka a ponúka veľmi výkonný procesor či kvalitný displej, vďaka čomu sa budete tešiť na jeho používanie. A hoci dostal MacBook Air M2 prednedávnom o čosi výkonnejšieho nástupcu, rozdiel je to relatívne zanedbateľný. Oveľa dôležitejšie však je, že ho kúpite za extrémne výhodnú cenu. Oproti tej uvádzacej ušetríte stovky eur.

MacBook Air M2 má 13,6″ Retina displej s vysokým rozlíšením, na ktorom môžete robiť bežnú prácu s dokumentami, ale aj sledovať filmy, hrať hry alebo používať rôzne grafické programy. To, že s nimi tento spratný počítač nebude mať problém zaistí ARM procesor Apple Sillicon. Čip M2 má k dispozícii 8-jadrové CPU aj GPU a 8 GB RAM. Vďaka platforme SoC však ide podľa vrchných predstaviteľov Apple o alternatívu ku 16 GB RAM. Určite sa teda nemusíte báť nedostatočného výkonu. Pre väčšinu majiteľov bude to čo ponúka MacBook Air M2 pravdepodobne až veľa.

No a cena? MacBook Air M2 sa predáva v čase uvedenia na trh za 1 499 €, čo veru nebola veľmi prívetivá čiastka. Dobrou správou, ale je, že v rámci cenových zvýhodnení ho teraz viete kúpiť výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva už za 1 115 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Stále je to o skoro 200 € menej, než model s čipom M3. A povedzme si na rovinu, že jeho výkon bežného spotrebiteľa nijako neohúri. Zlepšil sa len zanedbateľne.

MacBook Air M2 vás poteší aj neuveriteľnou výdržou batérie na jedno nabitie. Tento počítač zvládne fungovať vďaka veľkým akumulátorom a úspornému procesoru až 18 hodín na jedno nabitie. To potom môže prebiehať komfortne a bezpečne cez obľúbený štandard MagSafe. Počítač má, ale aj dva šikovné USB-C porty.

Fanúšikov dobrého zvuku potešia výkonné reproduktory, no MacBook Air M2 má aj odomykanie cez odtlačok prsta Touch ID, veľmi dobre spracovanú klávesnicu a tiež veľký Trackpad. Je to skrátka výkonný počítač vo veľmi kompaktnom balení, ktorý vám vydrží niekoľko dlhých rokov. MacBook Air M2 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 1 115 €. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Porsche Design sa spojil s Číňanmi a vznikol tento smartfón
Môže ťa zaujímať
- Reklama -