Len nedávno sme písali o tom, ako sa oplatí nákup staršieho MacBooku Air M1, ktorý dnes získate aj za sumu 1030 €. Ak by ste však chceli novší model s prepracovaným dizajnom a o čosi výkonnejším procesorom, vôbec vás to nemusí stáť extrémne veľa. Vďaka dnešnej zľave ušetríte na MacBooku Air M2 stovky eur.

Zariadenie, ktoré bolo predstavené len čerstvo v roku 2022 je v ponuke až o 13 % lacnejšie. To sa na prvý pohľad nemusí zdať veľa, no práve vďaka tejto zľave ušetríte na jeho nákupe presne 200 €. Pôvodná predajná cena bola 1499 €, no predajca, o ktorom dnes píšeme, má počítač k dispozícii len za 1299 €.

Na e-shope sa uvádza, že ide o úplne nové zariadenie, takže sa nemusíte obávať žiadneho repasovaného kúsku. Rovnako tak ku počítaču dostanete štandardnú 24 mesačnú záruku.

Čo sa týka obsahu balenia, MacBook Air M2 z roku 2022 ponúka v krabici 30 W USB-C nabíjací adaptér a 2 metrový USB-C to MagSafe 3 kábel. K zariadeniu teda nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo. MacBook Air M2 kúpite za najvýhodnejšiu cenu tu.

MacBook Air M2 2022
Zdroj: Unsplash / James Yarema

Ešte pripomenieme, že akcia môže byť časovo obmedzená alebo môže platiť len do vypredania zásob. Ak vás teda ponuka počítača zaujala, určite sa poponáhľajte.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Garmin Epix Pro G2 sú teraz v zľave za extrémne výhodnú cenu: Je to asi najväčší súper Apple Watch Ultra 2
Môže ťa zaujímať
- Reklama -