Ak chcete nový MacBook za výhodnú cenu, máme pre vás jeden tip. Obľúbený MacBook Air s procesorom M2 sa dá teraz získať v zľave vo vysokom zvýhodnení. Oproti novému kusu ušetríte stovky eur a získate kompaktný počítač, ktorý vám vydrží roky.

Najpredávanejší notebook na svete má 13,6″ Retina displej s vysokým rozlíšením, kvalitnými farbami a tiež vysokým jasom. O výkon sa stará ARM procesor M2 s 8-jadrovým CPU aj GPU, ktorý bez problémov zvláda náročné úlohy, ako prácu s grafickými dokumentmi, alebo strihanie videí. Sedí mu tiež sledovanie filmov / seriálov alebo navštevovanie webových stránok. MacBook Air M2 sa vôbec neprehrieva.

No a cena? Tento počítač štartoval v čase uvedenia na trh na sume 1 499 €, avšak neskôr jeho cena klesla na 1 299 €. Po kliknutí na tento odkaz ho však kúpite len za 1 089 €, vďaka čomu ušetríte ešte viac. Vzhľadom na to, že vám tento počítač vydrží slúžiť extrémne dlho je to z nášho pohľadu rozumná investícia.

Zdroj: YouTube / Jimmy Tries World (úprava redakcie)

MacBook Air M2 má samozrejme prémiové spracovanie. Nechýba hliníkový rám, ergonomická klávesnica so snímačom odtlačkov prstov Touch ID či veľký TrackPad. Zariadenie je tiež vybavené MagSafe nabíjaním a výdržou až 18 hodín na jedno nabitie. Taktiež tu nájdete štyri reproduktory či dva USB-C porty.

MacBook Air M2 je ideálnou voľbou do kancelárie, na doma ale aj pre študenta na internát. Páčiť sa vám bude aj jeho hmotnosť, ktorá sa pohybuje na úrovni 1,24 kilogramu. To oceníte napríklad vtedy, keď s ním budete cestovať. Ak sa vám teda počítač páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 1 089 €. Využite túto výhodnú ponuku.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Vieme, aký bude prvý skladací iPhone od Apple
Môže ťa zaujímať
- Reklama -