MacBook Air od spoločnosti Apple je jeden z najuniverzálnejších prenosných počítačov na svete. Odkedy dostal čip z platformy Apple Sillicon, disponuje aj extrémnym výkonom spolu s fantastickou výdržou batérie. Pokiaľ chcete moderný počítač za výhodnú cenu, teraz si svoj vysnívaný MacBook Air s procesorom M2 môžete zaobstarať v zľave extrémne lacno. Takáto ponuka tu dlho nebola.

MacBook Air M2 má dizajn s jemne zaoblenými hranami a ponúka veľký 13,6″ Retina displej s vysokým rozlíšením, ktorý je vhodný na prezeranie webu, prácu s dokumentami, sledovanie filmov ale aj vytváranie grafiky v programoch od spoločnosti Adobe. V tom vám bude pomáhať aj spomínaný procesor M2 s osem-jadrovým CPU, osem-jadrovým GPU a 8 GB RAM. Apple tvrdí, že vďaka platforme SoC (system on chip) ide o alternatívu ku 16 GB RAM. Pre bežného spotrebiteľa je takýto hardvér ako stvorený.

No a cena? MacBook Air M2 nebol nikdy lacný, no teraz sa situácia zmenila. V čase uvedenia na trh sa predával za 1 499 €, avšak Apple túto sumu po čase znížil na 1 299 €. Teraz si, ale MacBook Air M2 môžete kúpiť po kliknutí na tento odkaz v zľave už za 1 118 € s DPH, vďaka čomu krásne ušetríte. Nevieme však, dokedy bude táto ponuka platiť. Ak ju teda nechcete premeškať, radšej sa poponáhľajte.

MacBook Air M2 má dva USB-C porty a nabíja sa cez štandard MagSafe, ktorý sem Apple po rokoch vrátil. Výdrž batérie môže dosahovať až 18 hodín na jedno nabitie a spoločnosť vám budú robiť aj štyri kvalitné reproduktory. MacBook Air M2 je tiež veľmi ľahký a ponúka odomykanie cez Touch ID, vďaka čomu sa veľmi pohodlne používa.

A ak sa vám zdá, že je jeho cena až príliš nízka, nejde o žiadnu náhodu. Apple totiž pred pár dňami predstavil vylepšenú verziu tohto počítača, ktorá vyzerá rovnako, no v jej útrobách sa skrýva čip M3 s o niečo vyšším výkonom a lepšími parametrami. Oproti čipu M2 však nejde o žiaden priepastný rozdiel a novinku, ktorá je o cca 200 € drahšia ocenia len najnáročnejší z najnáročnejších. Ak teda chcete svoj vysnívaný MacBook Air a zároveň ho chcete získať lacno, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 1 118 € s DPH. Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorú by bola obrovská škoda nevyužiť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Oppo plánuje vyzvať Apple v konkurenčnom boji. Pomôcť tomu má prémiový smartfón Find X5
Môže ťa zaujímať
- Reklama -