MacBook Air 13″ je najpredávanejší notebook vo svojej kategórii na svete a my sa tomu úprimne ani nečudujeme. Ponúka špičkovú hardvérovú výbavu, moderný a kompaktný dizajn a tiež veľmi dlhú výdrž batérie. Veď kto by nechcel až 18 hodín na jedno nabitie však? Ak sa vám MacBook Air 13″ páči, máme pre vás skvelú správu. Po kliknutí na tento odkaz si ho môžete zaobstarať v zľave za fantastickú cenu. Na úplne novom počítači od Apple tak príjemne ušetríte.

MacBook Air 13″ má hliníkové telo s veľkým, až 13,6″ displejom s vysokým rozlíšením 2560 x 1664 pixelov a samozrejme krásnym obrazom. Aby toho nebolo málo, celková váha počítača je len 1,24 kilogramu, pričom v jeho útrobách sa schováva nenápadný, no za to extrémne výkonný čip M3. Apple ho vyrába 3 nm procesom a ponúka 8-jadrové CPU, 10-jadrové GPU či dokonca hardvérový ray tracing. Zvládnete s ním bežné úlohy, ale aj náročné procesy, ako práca s grafikou, strihanie videí či dokonca hranie hier!

No a cena? MacBook Air 13″ prišiel na trh len začiatkom roka 2024, pričom jeho cena štartovala na hranici 1 299 €. To je z nášho pohľadu za takto dobre vybavený notebook adekvátna čiastka. Každopádne, vás sa to týkať nemusí, nakoľko po kliknutí na tento odkaz počítač kúpite za 1 189 €, vďaka čomu ušetríte veľmi príjemných 110 €. A keďže ide stále o veľkú novinku, určite sa vám to oplatí. Veď MacBook Air M3 vám vydrží niekoľko dlhých rokov.

Poteší zvukom, ovládaním a jedným prekvapením na záver 

MacBook Air M3
Zdroj: Apple (úprava redakcie)

MacBook Air M3 dostal fantastickú ergonomickú klávesnicu s Touch ID a tiež veľký trackpad, vďaka čomu sa vám bude veľmi pohodlne ovládať. Na nabíjanie slúži MagSafe 3 konektor a výdrž dosahuje už vyššie spomínaných 18 hodín na jedno nabitie. Poteší tiež podpora dvoch externých 6K displejov pri 60 Hz či prítomnosť štandardu Wi-Fi 6E. Apple tiež do tohto počítača pridal moderné mikrofóny, ktoré podporujú režimy “Voice Isolation” a “Wide Spectrum”. Zabudnúť nemôžeme ani na štyri výkonné reproduktory.

No a čo to prekvapenie na záver? Apple v MacBooku Air M3 opravil to, čo v minulosti pokazil. Tento počítač na rozdiel od svojho predchodcu opäť dostal základné 256 GB úložisko, ktoré pozostáva z dvoch 128 GB NAND čipov (a nie iba jedného 256 GB NAND čipu), vďaka čomu dokáže pracovať toto SSD oveľa rýchlejšie. Ak sa vám teda MacBook Air M3 páči a chcete si ho kúpiť, po kliknutí na tento odkaz tak môžete urobiť len za 1 189 €. Konečne tu máme model bez kompromisov, ktorý budú milovať bežní, ale aj nároční spotrebitelia!

Prečítajte si tiež  Apple vizitka podpísaná Stevom Jobsom sa predala za cenu bytu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -