Aj napriek tomu, že Apple už niekoľkokrát predstavenie nového Macbooku Air odsunulo, dnes sa dozvedáme, že to bude pravdepodobne za niečo menej než rok. Druhá veľmi zaujímavá správa je to, že nový MacBook Air ponúkne Jablková spoločnosť hneď v troch farebných variantoch aby ladil s jeho mladším bračekom iPhonom 5S, iPhonom 6 či iPhonom 6 Plus.

Tri farebné varianty

Podľa posledných informácií, ktoré získal atechwebsite.com, môžme usúdiť, že nový Macbook Air neponúkne už len jednu, striebornú farbu hliníka, no bude dostupný až v troch farebných variantoch, rovnako ako jeho menší súrodenec iPhone. Konkrétne teda pôjde o Space-Gray, Silver a Champange-Gold. Vďaka tejto zmene by mohol prilákať aj viacej zákazníkov. Okrem iného by však mal ponúknuť aj 12″ retina displej, ktorý by bol tak „akurát“ a dobre by zapadol medzi tie súčasné 11″ a 13″. Ďalšou novinkou, s ktorou má nový Macbook prísť, je napríklad TrackPad, na ktorom nenájdeme žiadne tlačidlá či ultratenké telo, na ktorom nenájdeme žiadne otvory pre ventilátory!

blackmacbookair4
Čierny Macbook Air, čo je to za hlúposť? Hlúposť možno nie, skôr priskorá realita – svetapple.sk

Celá správa:

“Zdroj, oboznámený s plánmi spoločnosti Apple, nám povedal, že v Coupertine pracujú na novom MacBook Air s 12″ displejom, ktorý skvele zapadne medzi súčasný 11″ a 13″ model. Začiatok predaja nového počítača by malo byť zhruba v polovičke roku 2015, avšak Apple predstavenie tejto novinky už niekoľkokrát odsunulo, môže sa tak stať, že sa počítača dočkáme o niečo neskôr. Apple pri novom MacBooku Air použije procesor Intel Broadwell, ktorý už bude konečne dostupný. Najzaujímavejšie na tejto správe je však to, že sa Jablková spoločnosť rozhodla po prvýkrát od uvedenia prvého MacBooku zmeniť farbu hliníka a plánuje pridať Space Grey a Gold variant, aby počítač dokonalo ladil s farbami nového iPhone 6”

atechwebsite.com

iphone-6-image
Nový Macbook bude možno dostupný v troch rovnakých farbách ako iPhone 6 – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.