MacBook Air bol po prvýkrát predstavený ešte v roku 2008 samotným Stevom Jobsom, kedy vo svete vzbudil veľký obdiv. V takmer nezmenenej podobe sa predáva dodnes, no po 7 rokoch sa zistilo, že toto zaraidenie je okrem svojej neuveriteľnej praktickosti aj neuveriteľne odolné! Prežilo pád z výšky 300 metrov!

300 metrový pád!

Juhoafrickému pilotovi sa podaril jeden husársky kúsok, ktorému stále nerozumieme ani my. Zo svojho športového lietadla sa mu totiž podarilo nejakým spôsobom vyhodiť MacBook Air z výšky približne 300 metrov. Po tom, ako sa celý tento incident udial už zrejme ani nečakal, že niekedy svoj počítač nájde. Avšak, v tomto prípade mal šťastie a ešte väčšie šťastie nastalo vtedy, keď sa mu počítač podarilo zapnúť.

Áno aj keď mal prasknuté sklíčko na Trackpade a jeho telo bolo mierne zdeformované, displej fungoval ako nový a celé zariadenie bežalo ako hodinky. Môžme tu teda hovoriť ako o veľmi vydarenom páde, keďže iné počítače by sa zrejme ani nepodarilo nájsť v celku na jednom mieste. Pokiaľ sa teda na tento incident pozrieme objektívne, zistíme, že MacBook Air je kus kvalitne a poctivo spracovaného železa, no nie?

MacBook Air po páde z výšky 300 metrov!
MacBook Air po páde z výšky 300 metrov!
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.