Hlavný event v rámci konferencie WWDC 2022 máme za sebou, no s novinkami rozhodne nekončíme. Hlavnou hviezdou večera sa stal nový MacBook Air, ktorý dorazil s poriadnou dávkou redizajnu. Spoločnosť Apple oznámila, že farebne zladené nabíjacie káble USB-C na MagSafe 3 pre nový MacBook Air sa budú dať kúpiť aj samostatne.

Prečítajte si tiež  Apple Watch prvej generácie sú oficiálne zastaraným produktom

Káble sú v internetovom obchode spoločnosti Apple uvedené ako coming soon (už čoskoro) a ich cena v Spojených štátoch je stanovená na 49$ za kus. Kábel bude k dispozícii v rovnakých farebných variantoch ako nový MacBook Air, vrátane Space Gray, Silver, Midnight a Starlight. Magsafe je kompatibilný aj so 14″a 16″ modelmi MacBook Pro vydanými minulý rok, takže si ho môžete zabezpečiť aj k týmto modelom.

Kábel, ktorý sa dodáva aj v balení s novým MacBookom Air, je dlhý dva metre a má tkaný dizajn pre väčšiu odolnosť. Rovnaký produkt si bude možné objednať aj prostredníctvom oficiálnej stránky Apple Online Store. Spoločnosť Apple zatiaľ neuviedla konkrétny dátum, kedy plánuje spustiť predaj káblov.

 

Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -