Keď spoločnosť Apple predstavila nový MacBook Pro 14″, spôsobila tým nadšenie ale aj sklamanie. Hoci je tento počítač s procesorom M1 Pro extrémne lákavý, jeho cena mnohým ľuďom nedovoľuje, aby si ho mohli kúpiť. Dobrou správou ale je, že zariadenie je momentálne v extrémnej zľave, ktorú si môžete pozrieť tu. Na nákupe ušetríte stovky eur.

Samotný MacBook Pro 14″ pritom ponúka všetko, čo od neho potrebujete. Procesor M1 Pro má veľmi tichý a tepelne nenáročný chod, čo súvisí aj s extrémne nízkou spotrebou energie a teda dlhou výdržou na jedno nabitie. Počítač má tiež 120 Hz Retina displej s vysokým rozlíšením, ako aj zlepšenú konektivitu vďaka návratu konektorov. Koľko ale stojí?

Nebudeme to ďalej „obkecávať“, pokiaľ si chcete kúpiť úplne nový MacBook Pro 14″, určite to urobte u predajcu iSpot. Táto firma má v ponuke obľúbený počítač už za 1 899 €, čo je až o 350 € menej, než u autorizovaných predajcov a zároveň najmenej na celom Slovensku. Ide skrátka o bezkonkurenčnú ponuku. Ak sa na to chcete pozrieť podrobnejšie, kliknite na tento odkaz.

Aby ste si to vedeli lepšie porovnať, tento istý počítač sa predáva napríklad aj v m:zone, kde si naň musíte pripraviť až 2 249 €. Ponuka od iSpotu je teda veľmi výhodná. Počítač pritom ponúkne slovenskú klávesnicu a rovnako si ho môžete kúpiť v prípade záujmu na splátky. Nemusíte teda platiť celú sumu naraz. Najlepšie ponuky pre MacBook Pro 14″ M1 nájdete tu.

Kúpte si kryt od Loopi na svoj MacBook Pro 14″ 

MacBook Pro 14" kryt
Zdroj: Loopi

A pokiaľ vás ponuka zaujala, určite si nezabudnite na Loopi.sk objednať aj kvalitný matný transparentný kryt, ktorý zabráni škrabancom či iným poškodeniam. Jeho cena je len 19,99 € a zaplatiť zaň môžete aj cez Apple Pay. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MacBooky zažívajú najväčší rast na trhu. Počítače od Apple sú čoraz žiadanejšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here