MacBook Pro 16″ je zariadenie, o ktoré je momentálne vo svete veľký záujem. Ponúka perfektné vylepšenia, vysoký výkon a tiež vynovený dizajn. Podľa Jána Brezinu je MacBook Pro 16″ ako splnený sen pre každého profesionála. Pozrite si viac v jeho videu.

MacBook Pro 16″ ako splnený sen pre každého profesionála

Kto sa môže lepšie vyjadriť k profesionálnemu počítaču za tisíce eur ako sám profesionál? Ján Brezina funguje v Apple komunite už roky a v poslednej dobe nám pripravuje pravidelné videá na YouTube o tom, čo je v „jablkovom svete“ nové.

- Reklama -

Dnes si vzal na mušku práve MacBook Pro 16″. Nový počítač sa nevyznačuje len väčším displejom. Je tu aj plno iných hardvérových vylepšení, ktoré stoja za vyskúšanie. Spomenúť môžeme napríklad staro-novú klávesnicu, reproduktory, mikrofóny či vylepšený TouchBar. Toto všetko v zariadení, ktoré nahrádza veľmi vydarený MacBook Pro 15″.

Spomenúť musíme tiež výkon. Ten bude fenomenálny. 8-jadrový procesor Intel Core i9, výkonná grafická karta AMD Readon 5500 s 8 GB VRAM, 64 GB operačnej pamäte RAM a 8 TB SSD pamäte je jednoducho niečo, čo potrebuje každý profesionálny používateľ.

Samozrejme, od týchto faktorov sa odvíja aj samotná cena zariadenia. Už určite viete, že nie je najnižšia. Apple bude predávať zariadenie od približne 2699$ až po viac ako 6000$. Stále sa však bavíme o sumách len v dolároch. Európske ceny sú ešte vyššie a môžete si ich pozrieť tu. Ak vás novinka zaujíma a máte dôvod aby ste si ju zakúpili, mali by ste si pozrieť aj toto video.

Čo si myslíte o novom MacBooku Pro 16″ vy? Zapôsobilo na vás toto zariadenie alebo nie? Napíšte nám svoje názory do komentárov. Veľmi radi si ich prečítame.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -